Skocz do zawartości

gra z 2003 roku


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez tomek11,

Recommended Posts

witam mam pewien problem ostatnio postanowiłem przypomnieć sobie stare dzieje i zainstalowałem grę Chicago 1930 nie była to jakaś świetna gra, ale sentyment pozostał. Jednak mam problem gdyż wszystkie teksty, filmiki i komendy pojawiają się normalnie natomiast rozgrywka klatkuje. Czuję się jakbym miał ze 3 fps. Czy jest jakiś sposób na to? uruchamiałem grę w różnych zgodnościach i nic to nie dało.

 

Edit. Sprawdziłem z ciekawości i w menu mam 60fps a jak włączam grę to spada do stałych 5fps. O co chodzi ?

Edytowane przez Deementor
Link to post
Share on other sites

Windows 10 I5-6600k,MSI z170a m5, pamięci G.Skill Trident 3000 cl15 2x8GB, karta już jedzie na chwilę obecną gram na zintegrowanej, ale raczej to nie to bo normalnie gram w rainbow six siege itp.

Edytowane przez Deementor
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Zrób tak, ściągnij archiwum http://dege.freeweb.hu/dgVoodoo2_5.zip 
Wypakuj , z folderu MS 3 pliki (DDraw.dll, D3DImm.dll, D3D8.dll) i wklej je do głównego folderu gry. Gra będzie działać lepiej..

Aby pozbyć się małego znaku wodnego uruchomiamy z głównego folderu tego archiwum dgVoodooSetup.exe i odhaczamy w zakładce DirectX "dgVoodoo watermark"

Nagrałem filmik jak działa demo tej gry na Windows 10 przed (4 fps i przekłamania graficzne) i po wgraniu tych plików  ;)

 

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Stary nie wiem jak Ci dziękować są lekkie ścinki ale reszta lata jak ta lala Jeszcze raz dzięki 
 

Możesz jeszcze spróbować zaznaczyć w dgVoodooSetup.exe w zakładce DirectX opcję "fast video memory acces" będzie szybciej ale ścinki takie i tak zostaną.. :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...