Skocz do zawartości

Telewizor 48"-50"/55"


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez PrzemoG40,

Recommended Posts

Witam, poszukuje telewizora, na którym będę oglądał filmy z komputera. 

Budżet ok. 3000zł

Parametry, FullHD(nie sądze, żeby w tej cenie znalazł się jakiś dobry 4k), smartTV, kinodomowe mam.

Po oględzinach kilku już tematów mam kilka propozycji, ale nie wiem na który mam sie skłonić:

1. LG 50LF5800

2. LG 50LF652V

3. Samsung UE50H6400

4. Panasonic TX-50CS520E

5. Samsung UE48J6370

 

Najbardziej mi chyba zależy na płynności obrazu i w miarę jakości, piszą ludzie ze Sony ma też dobre telewizory, ale żadnego nie sprawdzałem, prosze o pomoc :))

 
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście nie spędzam przy TV duzo czasu,głownie używają dzieciaki z konsolą , a ja od czasu do czasu obejrzę jakiś film z USB.

Wziąłem ten pierwszy podany przez Ciebie . Wcześniej przez dłuższy czas czytałem o  telewizorach pod kątem ich funkcji/ceny.I ten był bezkonkurencyjny.Po dłuższym czasie uważam że to był b.dobry wybór

Ten 50lf5800 nie ma 3d (dla mnie zbyteczne) ,ma za to 3xHDMI i 3xUSB . I najważniejsze czego nie znajdziesz w necie ma Time Shift i nagrywanie na USB.Obraz jest bardzo dobry.Nie jestem fachowcem ,ale syfy na obrazie raczej bym zauważył.Smużenia nie widzę,obraz z konsoli lub mkv jest b.dobry. Podbijanie odświeżania działa dobrze(tylko trzeba się przyzwyczaić).Lekkie chmury standardowo tylko przy czarnym ekranie

W stosunku do poprzednika u mnie na ścianie(LG 42LV375s) dużo lepsza obsługa internetu .Oglądam z dziećmi sporo YouTube i tu działa idealnie.Spora zasługa dwurdzeniowego procesora ! ( nie znajdziesz w dokumentacji informacji). Bardzo za to wkurzające jest to że w trakcji przeglądania EPG rozłączany jest sygnał z anteny ( w poprzedniku był w tle)

Jak dla mnie człowieka nie chcącego zbędnych 3d a chcącego kupić w miarę dobry telewizor w miarę tanio jest idealny, a dopłata do androida (prawie 50%) mija się z celem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

W tej cenie znajdzie się bardzo dobre 4k, ale najpierw napisz ile siedzisz od ekranu, bo nie ma sensu nawet wybierać Full HD jak będziesz za daleko siedział.

Chyba sobie kpisz że w tej cenie kupi się b.dobre UHD, wszystkie będą na 50hz matrycach. Autorze a może jakis Philips z ambilightem? 6510/6550 zwłaszcza jeśli tv miałby wisieć na ścianie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chyba sobie kpisz że w tej cenie kupi się b.dobre UHD, wszystkie będą na 50hz matrycach. Autorze a może jakis Philips z ambilightem? 6510/6550 zwłaszcza jeśli tv miałby wisieć na ścianie.

 

Gorąco popieram. Ponoć 6550 teraz jest ciężko dostać, nie wiem czy w końcu rzucono na rynek jakieś większe partie po świętach, ale 6510 powinien być dość powszechnie dostępny. :)

Link to post
Share on other sites

Chyba sobie kpisz że w tej cenie kupi się b.dobre UHD, wszystkie będą na 50hz matrycach. Autorze a może jakis Philips z ambilightem? 6510/6550 zwłaszcza jeśli tv miałby wisieć na ścianie.

Doszkol się w temacie, a dopiero później rzucaj oskarżenia to pogadamy  ;)

Link to post
Share on other sites

Doszkol się w temacie, a dopiero później rzucaj oskarżenia to pogadamy  ;)

to mi napisz, bo jak narazie  piszesz  że w tej cenie kupi się dobre UHD, a nie podajesz żadnego konkretnego przykładu . 

Edytowane przez sword88
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...