Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z Facebookiem

problem możliwe_włamanie włamanie facebook włamanie na facebook konto profil

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Vexusss

Vexusss
  • Nowicjusz

• 12 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 15:51

Witam,

Mam problem z Facebookiem. Gdy loguję się na swoje konto pojawia mi się profil innej osoby. Wszystkie polubione strony,zostały, tak samo jak gry i informacje, np: o roku urodzenia, czy miejscu pracy. Z facebooka nie korzystałem dużo, zazwyczaj tylko do jakichś konkursów, czy tego typu rzeczy, więc nie miałem żadnych znajomych, zdjęć itd... Od kilku dni zaczęły mi przychodzić informacje na pocztę od facebooka, pisane cyrylicą czy też po Turecku. Imię i nazwisko się zmieniło, są 2 zdjęcia jakichś tureckich restauracji, a z liczby 0 znajomych zrobiło się ich ponad 200, od znajomych tej osoby przychodzą też wiadomości. Nie wiem kompletnie co mam robić i bardzo proszę o pomoc, bo boję się o swoje dane, czy też pocztę, itd. Liczę na pomocne odpowiedzi! :)

• 0

#2 artur04c

artur04c
  • Gaduła

• 363 postów
  • Miejscowość:Pasłęk

Napisano 09 marzec 2016 - 12:04

Ja sugeruję zmianę wszystkich haseł na jakieś trudniejsze z dużymi i małymi literami oraz z cyframi ;)

• 0

i5 4690k 4,2 GHz,  be quiet! Dark Rock 3, GA-Z97X-UD3H, Ballistix 8GB, Smart SE Modular 630W 80+, SSD Crucial 525GB, SSD Crucial MX100 256GB SATA3 2.5" 550/330 MB/s 7mm, Gigabyte GTX 1080 XTREME, Samsung HD103SJ 1TB, Samsung HD502HI 500 GB, WDC wd25ezrs 2.5 TB. Zalman z3 +, Flatron E2350T, Razer lycosa, A4Tech x7, Logitech z906 ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, możliwe_włamanie, włamanie, facebook, włamanie na facebook, konto, profil

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych