Skocz do zawartości

Głośniki 2.0 Edifier R1700BT czy mini wieża Sony CMT-SBT100


Recommended Posts

Na początku chciałem przywitać wszystkich użytkowników forum :)

 

Uściślając planuje zakup sprzętu nagłaśniającego do pokoju 12m2.

Głownie zależy mi na łączności Bluetooth stad wybór wlasnie takich głośników marki Edifier, a nie np microlab solo6c,7c.

Głośniki docelowo były by podłączone do telewizora Samsung j6300, a także dzięki Bluetooth do telefonu( Ewentualnie AUX).

Wieże sprawdzałem w sklepie elektronicznym i wywarła na mnie pozytywne wrażenie, niestety nie mam gdzie sprawdzić jak grają głośniki firm Edifier bądź microlab.

Czytając forum zapamiętałem że aby "wycisnąć" i uzyskać bardzo dobre wyniki z głośników, potrzeba dobrej karty dźwiękowej, przyznam jednak że tak jak napisałem wcześniej głośniki kupuje z myślą o telewizorze i łączności Bluetooth, więc liczę się że dźwięk straci na jakości poprzez przesył danych.

Dodam że nie trzymam się w 100 % modelowi wieży jaki podałem, jednak budżet chciałby aby nie przekroczył 800 zł.

Jako ostatnia rzecz dodam, że w sklepie mimo wszystko polecili mi głośniki 2.1, jednak przeszukiwajac internet napotkałem opinie że ponoć dobre głośniki 2.0 dużo je przewyższają.

Z góry dziękuje za pomoc :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie basu jest wystarczająco dużo, nawet na niższych poziomach głośności. Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że nie będzie takiego "łupnięcia" jak z subwoofera, no a też jakość basu z tych Edifierów będzie dużo lepsza niż z taniego zestawu 2.1.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...