Skocz do zawartości

[3000-3500zł 4K 48c] Samsung UE48JU6500


Recommended Posts

Cześć, 

 

interesuje mnie wybór sprzętu w przedziale 3000-3500 złoty w rozdzielczości 4K o zakrzywionym 48 calowym obrazie przy przyzwoitym odświeżaniu. 

 

Wybór finalnie ma paść na UE48JU6500 i tutaj moje pytanie czy rzeczywiście jest to najlepszy wybór w przypadku wyżej wymienionych parametrów? 

 

Co o tym sądzicie? 

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez hantihax
Link to post
Share on other sites

Coscie się na Samsungi uparli? ;) A podobał ci się obraz?

 

Zoltan sam byłem zaskoczony, że ma być to Samsung ;) Podejrzewam, że poszło o design i zakrzywiony ekranu. Co do wrażeń na żywo to nie miałem styczności, sam też nie będę jego głównym użytkownikiem.

 

Doradzam przy zakupie, chciałbym zasięgnąć opinii u osób będących w temacie przy takim wyborze.

 

Wiesz głównie mnie zastanawia fakt czy przy danych kryteriach ten Samsung jest rzeczywiście najlepszym wyborem jeśli chodzi o taki sprzęt. 

Edytowane przez hantihax
Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę to żaden sprzęt nie jest najlepszym wyborem.

 

Powiem tak.

Zakrzywiony ekran przy tak małej przekątnej jest wg mnie nieporozumieniem. Sam model jest mocno przeciętny.

 

Osoba kupująca powinna sobie zadać pytanie czego od tv oczekuje i co będzie na nim robić.

 

W dzisiejszych czasach marketing działa bardzo mocno na podświadomość. Może niekoniecznie ktoś potrzebuje taki sprzęt? A raczej na pewno.

 

Zadaj ww pytania tej osobie i wróć z odpowiedzią. Wtedy możemy myśleć o doborze tv.

 

Nie sztuką kupić dobre auto, sztuką kupić takie jakiego akurat potrzebujemy aby nasze pieniądze były wydane raz a dobrze.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę to żaden sprzęt nie jest najlepszym wyborem. Powiem tak. Zakrzywiony ekran przy tak małej przekątnej jest wg mnie nieporozumieniem. Sam model jest mocno przeciętny. Osoba kupująca powinna sobie zadać pytanie czego od tv oczekuje i co będzie na nim robić. W dzisiejszych czasach marketing działa bardzo mocno na podświadomość. Może niekoniecznie ktoś potrzebuje taki sprzęt? A raczej na pewno. Zadaj ww pytania tej osobie i wróć z odpowiedzią. Wtedy możemy myśleć o doborze tv. Nie sztuką kupić dobre auto, sztuką kupić takie jakiego akurat potrzebujemy aby nasze pieniądze były wydane raz a dobrze.

Dzięki za podpowiedź, to jest kompleksowe podejście. Także podpytam i zobaczę co da się zrobić ;) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...