Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, poszukuje słuchawek nausznych lub wokół-usznych do 300 zł. Co do przyszłej używalności: około 60% do gier i 40% do słuchania muzyki. Muzyki słucham wszelakiej więc trudno mi zdefiniować na jakich tonach mi zależy najbardziej. Najbardziej mi zależy by miały jak najlepsze wytłumienie dźwięków z zewnątrz (współlokator nie daje mi żyć jak gra na gitarze) oraz by miały wbudowany mikrofon. Pierwszy raz zakładam temat tego rodzaju więc nie wiem czy jeszcze coś powinienem dopisać. Jeśli jeszcze coś będzie potrzebne to dopisze. Z góry dziękuje za wszelaką pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedź. Niestety póki co, dla mnie ten kod niestety nie działa, tzn rabat jest "aktywowany" lecz cena sie nie zmienia. Wysłałem zapytanie do ich supportu i liczę na ich szybką pomoc. Jeszcze raz dziękuje za linki.
"Witam serdecznie,

informujemy, iż ze względu na bardzo duże zainteresowanie promocją pula produktów objętych atrakcyjną ceną została wykorzystana. Prosimy o zrozumienie tej kwestii." 
No to po promocji

 

Edytowane przez Bzykmir
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kingstony są popularniejsze od HMC631, ale dźwiękowo stawiam je niżej. Superluxy mają większą scenę, a co za tym idzie lepsze pozycjonowanie w grach. Dźwięk jest neutralno-ciepławy, a Hypery grają V-ką.

Edytowane przez simondd
Link to post
Share on other sites

Ale jakość dźwięku, jak to już bywa w takich sprzętach, to kwestia gustu. Jedni lubią neutral, a inni V-kę, podobnie z tą "sceną".

Ogólnie Kingstony oferują więcej w tej samej cenie, a to ważniejsze.

Link to post
Share on other sites

No a ja trochę nie rozumiem, czego wymagacie od headsetu za 229-299 zł :) Jest lepiej wykonany i ma więcej akcesoriów w zestawie niż 98% słuchawek na rynku. A co dopiero headsetów. A ja już się nauczyłem najważniejszej rzeczy - nie ma słuchawek idealnych.

Jeśli komuś bardziej pasują zalety Superluxów, to wybierze Superluxy.

Natomiast ogólnie HyperX Cloud > HMC631, i ta sytuacja zmienić się jedynie może jeśli Superlux wprowadzi parę modyfikacji do swojego modelu, typu chociażby lepszy, nieplątający się kabel, potencjometr na kablu który nie będzie pogarszał jakości, lepszej jakości i większe pady, lub chociazby mikrofon który można zdjąć jak się go nie uzywa. No niestety ale jeśli weźmie się pod uwagę wszystko, a nie tylko inne brzmienie, to nie ma nawet co porównywać. Już nawet wolałbym korzystać z gorszej jakości mikrofonu w HyperX, bo przy tych wszystkich zaletach można to przeboleć.

Edytowane przez ReznoR
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tzn. ogólnie jako osoba siedząca dłużej w audio uważam, że potencjometr na kablu od słuchawek to zuo. Ale tak czy siak, dobrze że jest wybór. Niektórzy, jeśli nie większość, nie dają żadnego wyboru.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...