Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

  • mój budżet : 800zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : allegro/olx/x-kom
  • nówka czy używka : obojętne
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : obojętne
  • preferowany system mobilny : obojętne
  • do czego będę używać urządzenia : internet, gry, komunikacja
  • moje najważniejsze wymagania : płynność i stabilność

Ostatnio wszyscy moi znajomi po przesiadali się na inne systemy (IOS, Windows) i jako ostatni w domu zostałem z Androidem na moim LG L9 II. Telefony brane pod uwagę to:

-Lumia 640 XL (lub inny telefon z Windowsem do 800 zł ale nowych w tej półce cenowej nie znalazłem)

-iPhone 5 (używany)

-Motorola Moto G 3gen

-Meizu m2 note

-Xiaomi Redmi note 2 prim/ Xiaomi Redmi note 3 2/16

 

Link to post
Share on other sites

Jak już wyżej ktoś napisał za około 800 - 900 zł kupisz LG G3 używany, sam jestem posiadaczem i na androidzie 5,0 trochę kulał lubił się przyciąć ale na 6.0 petarda, idzie póki co od tygodnia wręcz znakomicie, Wyświetlacz igła, naprawdę szczegółowy, aparat robi świetnie zdjęcie i snap 801 robi robotę plus mamy wymienną obudowę i baterię. Trochę duży bo ma jednak 5.5 cala ale idzie się szybko przyzwyczaić i ja nie wyobrażam sobie już mieć mniejszego telefonu.

Link to post
Share on other sites

Mam 640XL i mogę polecić, genialna bateria, dobry ekran IPS, swietny aparat, co do multimediów nadaje się idealnie, masz dobry głośnik zewnętrzny, equalizer,co do internetu to strony ładują się szybko, jedynie system jest pozbawiony paru aplikacji z androida, co może niektórych boleć. Wady to wielkość i raczej wątpliwy windows10, przynajmniej na tę chwilę.

Link to post
Share on other sites

Jak już wyżej ktoś napisał za około 800 - 900 zł kupisz LG G3 używany, sam jestem posiadaczem i na androidzie 5,0 trochę kulał lubił się przyciąć ale na 6.0 petarda, idzie póki co od tygodnia wręcz znakomicie, Wyświetlacz igła, naprawdę szczegółowy, aparat robi świetnie zdjęcie i snap 801 robi robotę plus mamy wymienną obudowę i baterię. Trochę duży bo ma jednak 5.5 cala ale idzie się szybko przyzwyczaić i ja nie wyobrażam sobie już mieć mniejszego telefonu.

W grę wchodzą telefonu do 800 zł i ani 1 złotówki więcej

 

 

Mam 640XL i mogę polecić, genialna bateria, dobry ekran IPS, swietny aparat, co do multimediów nadaje się idealnie, masz dobry głośnik zewnętrzny, equalizer,co do internetu to strony ładują się szybko, jedynie system jest pozbawiony paru aplikacji z androida, co może niektórych boleć. Wady to wielkość i raczej wątpliwy windows10, przynajmniej na tę chwilę.

Chociażby tak popularny teraz snapchat ;/

 

 

 

A telefony Xiaomi i Meizu nie są godne uwagi? Przyznam szczerze, że nie interesują mnie raczej używane telefony z Androidem, gdyż w takiej cenie spokojnie mogę kupić nowy telefon z tym systemem. Używane wchodzą tylko w grę Iphony oraz Lumie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...