Skocz do zawartości

Blue screen podczas instalacji Windows 7 64bit


Recommended Posts

Witam. Podczas próby instalacji Windows 7 64 bit ( Windows 7 SP1 IE 11 PL X64 2016.01 - NiKKA oraz Windows 7 AIO ESD SP1 IE 11 PL X64 2016.01 - NiKKA ) w momencie ostatniego restartu systemu ( podczas finalizacji instalacji ) wywala mi taki błąd http://www.tinypic.pl/qcmc18e0bjrwInstalowałem z płyty oraz z pendrive'a i niestety jest to samo. Próbowałem z włączonym i wyłączonym UEFI, zmieniałem w BIOS ustawienia dysku z AHCI na Compatible, bez skutku. Szukałem w necie co oznacza ten BSoD, i nic nie kumam. Z blue screena wywnioskowałem tyle, że albo nie mam miejsca na dysku ( rzecz niemożliwa ), albo coś ze sterami do grafiki ( mam najnowsze ). Oczywiście system instalowałem mając na lapku jeszcze działający Windows ( na całe szczęście ). Macie jakieś pomysły? W planach mam jeszcze zrobić MemTestem test Ramu, ale nie wiem czy to ma jakiś sens. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.


 


1.Konfiguracja komputera: Laptop Lenovo G580 (59-376982) http://www.komputronik.pl/product/198139/Komputery/Laptopy/Lenovo_G580_59_376982_.html


2.System operacyjny: Windows 7 64 bit czerwiec 2013 - winfor


3.Zmiany wprowadzone w systemie i sprzęcie przed wystąpieniem kłopotów: Nie było zmian


4.Używany program antywirusowy: AVG Internet Security


5.Wykonane czynności w celu naprawy problemu: Włączenie/wyłączenie UEFI, zmiana AHCI na Compatible


6.Informacje dodatkowe: Bluescreen pojawia się w trakcie finalizacji instalacji, po restarcie przed samym "pokazaniem się" pulpitu


Edytowane przez oczko93
Link to post
Share on other sites

Kość mam jedną. Ale w wolnej chwili przepnę ram do drugiego gniazda. Jakieś inne sugestie, ktoś coś?


Przepięcie kości do drugiego slotu nic nie pomogło. Mem test nie wykazał żadnych błędów -.- skończyły mi się pomysły

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...