Skocz do zawartości

Modernizacja PC do 2000zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez lewiis,

Recommended Posts

Obecnie:
CPU:AMD FX-6300

GPU: MSI HD7770 1Gb RAM

RAM: 8Gb 1333Mhz GoodRam

PSU: CoolerMaster G600W

MOBO: MSI 760GM-P34 (FX)
Obudowa: Zalman T1 mATX

 

Poszukuję
MOBO: ?
GPU: Zastanawiam się nad CrossFire z  R7 360 ale wolę zasięgnąć waszej rady(Mój HD7770 niedawno wylądował w piekarniku i wydaje mi się że długo już nie pociągnie i chyba ma problemy z zasilaniem. Ale muszę przyznać że jestem z niego zadowolony do tej pory)

Obudowa: Wrazie potrzeby.(Dobrze żeby była czarna może być czarno-niebieska)

Karta sieciowa:WiFi (Obecnie TP-Link TL-WN721N czasami czasami się rozłącza mimo wyłączonego oszczędzania energii)

 

Link to post
Share on other sites

 

 

MOBO: ?

a o zmianie cpu nie myślisz? spokojnie zmieścisz się tu ze znacznie wydajniejszym core i5. części nowe/ używane ? 

 

 

CrossFire z  R7 360

nie ma sensu, większość gier słabo się skaluje w tym trybie czy bywają inne problemy. Lepiej jedno mocne gpu

Link to post
Share on other sites

Osobiście nic nie mogę zarzucić FXowi temperatury w idle do 20'C w stresie trochę więcej bo 60'C

A co do PSU to sam nie wiem ale raczej nie zamierzam na razie wymieniać.

A na modernizację decyduję się ze względu na grafikę która, powoli umiera.

Nie zależy mi też na jakiejś gamingowej bestii bo nie gram w jakieś super wymagające gry jedyny przypadek to wiedźmin 3 którego, w zasadzie uruchomiłem tylko po to żeby sprawdzić jak będzie hulać i przy 4GB Ram dał sobie radę 

 

https://www.youtube.com/embed/cognFdSdb3Q

 

No i oczywiście sprzęt ma być nowy jakąś nie ufam ludziom bo sam mam znajomych sprzedających grafiki po obróbce termicznej i OC do granic wytrzymałości jako "prawie nowe".

Edytowane przez Tredway
Link to post
Share on other sites
Osobiście nic nie mogę zarzucić FXowi

chodziło o wydajność, cóż, i w nówkach zmieścisz się z i5 

1 x  Intel Core i5-4460 /3.4GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 1 x  Asus Radeon R9 380 StriX Gaming DCII 4GB DDR5 256bit (990/5700) 1 x  Gigabyte GA-H81M-S2V /intel H81, LGA1150/

 Masz tu wydajne 4 rdzenie bez możliwości oc na tanim h81 (brak usb 3.0 na front) z wydajnym r9 380 w cichej wersji strix z 4 gb vram. Pod jaki to monitor leci ?

/edit ten zalman to wersja bez plus ? jeśli tak to wg. producenta wejdzie tam gpu do 270mm, a ta karta ma 271mm...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...