Skocz do zawartości

Jaka obudowa do 400 zł?


Recommended Posts

:) Witam,

 

Poszukuję obudowy Midi-Tower. Cena do 400 zł. Przeglądając ostatnio oferty sklepów wypatrzyłem dwie ciekawe obudowy:

 

Obudował najlepiej, jakby posiadała:

  • okno na bocznym panelu,
  • sporą ilość miejsca za na aranżację okablowania,
  • oraz była w białej kolorystyce (czarna też może być, co najwyżej w przyszłości zostanie przemalowana).

Rozważę kupno nowej, jak również używanej obudowy. Chciałbym w przyszłości wykonać podobny projekt komputera do ostatniego z Brutusem M23 (link).

Proszę, także o Wasze propozycje oraz opinie o wyżej wymienionych obudowach. :)

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites

@ifter

 

Dzięki za odpowiedź. Phanteks Enthoo Pro to ciekawa propozycja tylko szkoda, że znacznie przewyższa mój budżet, który podałem na początku (400 zł). 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites

@Pankracy666

Dzięki za odpowiedź. Zgadza się w tym budżecie ciężko jest wybrać dobrą obudowę, ale szkoda jest mi wydać większą sumkę, ponieważ są też inne wydatki. A jeżeli chodzi o R4, to się poważnie nad nim zastanawiam.

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites

@twisster storm

Dzięki za odpowiedź. Z Twoich propozycji wpadły mi w oko dwie obudowy: Phanteks Enthoo Pro m oraz Fractal Design Define S.

Do tej pory już mam trzy obudowy z Waszych propozycji:

  • Fractal Design Define R4
  • Phanteks Enthoo Pro m
  • Fractal Design Define S
Link to post
Share on other sites

Phanteks daje tylko jeden wentylator w zestawie, a dobry wenty to koszt okolo 50 zł.

 

Po za tym, oba fractale w tym porównaniu sa po prostu dużo lepsze. Lepsze blachy, dobre wygłuszenie wentylacja.

 

Define S nie ma możliwości montażu napędu DVD, jeżeli Ci to nie przeszkadza to ktoś sprzedaje tą budowę na allegro w fajnej cenie. Niby licytacja ale warto się tym zainteresować.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Coraz bardziej ciągnie mnie w stronę obudowy Fractal Design Define R4, ponieważ jest funkcjonalna, występuje w białej kolorystyce z oknem (nie musiałbym jej przemalowywać), oraz możliwość montażu napędu dvd, który na razie będzie mi potrzebny.

 

Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi. Zaczekam jeszcze na propozycje obudów.

Link to post
Share on other sites

Tylko pamiętaj, że białej obudowy nie możesz wystawiać na działanie promieni słonecznych, bo po roku, 2-uch, zaczną wyskakiwać żółte plany ( chodzi o przednie drzwiczki, gdyż są z plastiku ) 

Dzięki wielkie za info. Dobrze wiedzieć na przyszłość.

Co myślicie o Corsair Graphite 600T White? Ponieważ wypatrzyłem ją na allegro i nie wiem, czy jest warta uwagi.

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...