Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Mam dość skomplikowany problem z zainstalowaniem Windowsa 7 na moim PC. Komputer działał poprawnie do momentu kiedy postanowiłem go sformatować (formatowałem go już wielokrotnie i nigdy nie było problemów), tym razem jednak wszystko szło poprawnie do momentu restartu po pierwszej fazie instalacji, wtedy pojawił się czarny ekran z migającym w rogu kursorem i nie ruszył dalej. Postanowiłem spróbować jeszcze raz i ten sam efekt. Zacząłem szukać rozwiązań w internecie (m.in. w podobnych tematach na benchmark) ale nic nie pomogło. Oto czego próbowałem do tej pory: skanowanie RAMu (Memtest - sprawne), skanowanie dysku (MHDD - wszystkie sektory 3-10 ms - mam zrzuty wyników), instalacja z jedną kością RAM (obie próbowane w obu gniazdach), instalacja z pendrive i z płyty, 4 różne wersje systemu, przepinanie dysku do innego PC. Efekt zawsze ten sam, ładna instalacja do momentu restartu (w jednym przypadku wystąpił błąd podczas instalacji kod: 0x80070570). Nie mam już pomysłu jak postawić ten system.. mam nadzieję, że podałem wszystkie istotne szczegóły dotyczące problemu, jeśli pominąłem coś ważnego, pytać!

z góry dzięki za pomoc :)

 

Konfiguracja PC:

płyta: Gigabyte M68M-S2P

zas: Whitenergy ATX500W

ram: GoodRAM DDR2 2x2gb

dysk: WesternDigital WD10EARS 1Tb

karta: GeForce 260GTX

proc: Intel Pentium Dualcore 1,3 Ghz

system: brak..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...