Skocz do zawartości

Recommended Posts

Posiadam telefon Manta MSP5005
Jakoś pare tygodni temu zostawiłam telefon na ławce, leżał tam przez całą noc. Gdy go znalazłam i podłączyłam do ładowania- nie chciał się włączyć. Zdiagnozowałam, że akumulator jest wyczerpany i 'nie przyjmuje' ładowarki. Więc podładowałam go manualnie - bezpośrednio podłączając zasilanie do styków - ok. 2h. Po tej operacji i po włączeniu go albo po podłączeniu ładowarki telefon reaguje ciągłym białym ekranem. Nie da się wejść do recovery ani zrobić czegokolwiek. 
O co może chodzić? Jakaś wada sprzętowa?

12745821_1522632968033533_11484879321867

Link to post
Share on other sites

Manta i wszystko w tym temacie, jak gwarancja to oddaj do serwisu. Ja nie to kup normalny telefon.

Kupiłam bo nie mam teraz zbytnio pieniędzy, a potrzebowalam czegokolwiek co ma duży ekran, androida i wifi :) Myślałam, że może ktoś będzie wiedział w czym mniej więcej jest problem, bo manta czy nie manta czasem takie problemy się zdarzają.

Link to post
Share on other sites

Mam rozumieć że ta ławka była na zewnątrz? Jeśli tak, a z tego co pamiętam to ostatnio jest zima, to powód jest chyba oczywisty - wilgoć.

 

Jak znalazłaś ten telefon to pozwoliłaś mu się ogrzać do temperatury pokojowej? Ja osobiście gdyby coś takiego mi się przytrafiło to rozkręciłbym telefon tak jak się da i wpakował w ryż żeby na pewno wysechł.

 

Bo tak to stawiam na to że zwyczajnie się utopił.

Link to post
Share on other sites

Mam rozumieć że ta ławka była na zewnątrz? Jeśli tak, a z tego co pamiętam to ostatnio jest zima, to powód jest chyba oczywisty - wilgoć. Jak znalazłaś ten telefon to pozwoliłaś mu się ogrzać do temperatury pokojowej? Ja osobiście gdyby coś takiego mi się przytrafiło to rozkręciłbym telefon tak jak się da i wpakował w ryż żeby na pewno wysechł. Bo tak to stawiam na to że zwyczajnie się utopił.

Owszem ogrzewałam go, wątpię żeby się utopił.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...