Skocz do zawartości

Promocje X-KOM na IEM 2016 - Wredny vol.2


Recommended Posts

 

 

ps@ a do tych kart tam sprzedawanych będzie dołączona ta gra The Division ? ( tudzież będzie można ją dostać przez jakiś formularz? )


Tego niestety nie wiem, najlepiej napisz albo zadzwoń do X-KOMU.

Do wszystkich zainteresowanych, spływają pierwsze przelewy także zachęcam. Kolejność ma znaczenie. 
Link to post
Share on other sites

Na stoisko morele też się wybierasz czy tylko x-kom?

E: http://www.morele.net/iem2016

Tylko X-KOM, morele bieda z przecenami. 

 

Do wszystkich: Zostało mało czasu, także zachęcam do brania udziału w akcji.

Wszystkim osobom które przelały pieniądze bardzo dziękuję za zaufanie. Będę walczył jak lew o ten sprzęt.

Link to post
Share on other sites

szkoda że nie dali w tym roku IPS-a od Asus-a 165Hz ;/ Bo 4K do fps już nie na dzisiejsze grafiki. 

 

Ogółem, zeszły rok był lepszy jeśli chodzi o promocje. 

Edytowane przez k3m0t
Link to post
Share on other sites
MX200 taniej o 80 zł, to bieda?

 

Mówię ogólnie... 

 

Ogłoszenia parafialne, na godzinę 21:00 dnia 03.03 otrzymałem przelew od:

 

-acorp

-misiek12_sd

-Oskarooo

-Maciej86 (pclab)

-Grzech10

-Panfel (pclab)

-CzekoladowyJoe

-Karol_R (pclab)

 

KOLEJNOŚC PRZYPADKOWA

 

W razie jakby kogoś tu nie było, a wysłał przelew, PROSZĘ O KONTAKT.

 

Na cudownym PCLabie oczywiście usunęli mi temat, więc tam już ogłoszeń nie będzie.

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Sprzętu nie było tak mało, tylko sprzedał się bardzo szybko, a nie był podzielony na dni iem'a. Najlepszy widok jak o 11:15 w piątek wychodzi typo z iema obładowany tak reklamówkami z x-komu, że go ledwo widać  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

chłopak siostry był wczoraj koło południa to mówił, że po otwarciu w 20-30 min wszystkie droższe rzeczy zeszły jak świeże bułeczki maślane. Ludzie stali praktycznie od północy żeby w piątek się dopchać się na promocje.

Edytowane przez vandam
Link to post
Share on other sites

Nie stali od północy do promocji bo ludzie z biletami kupili wszystko....na temat cebulactwa kupującego wszystko na handel i januszy z xkoma co mieli sprzedawać po jednej rzeczy jednej osobie nic nie powiem...

Link to post
Share on other sites

No, niestety, buractwo i tyle; tak jak ktoś napisał, pierwsi ludzie wychodzili cali obładowani sprzętem. Sprzedawcy z xkomu powiedzieli, że pierwsza laska która kupiła monitor, powiedziała że stała 15h w kolejce. 

Edytowane przez vandam
Link to post
Share on other sites

Xdd nawet mi was nie żal, kto pierwszy ten lepszy, jak sklep spożywczy robi fajną promocję na coś to też kupujecie jedną sztukę, żeby innym starczyło? No nie wydaje mi się. Jeśli laska która stała 15h dostałaby możliwość kupienia tego samego co ostanie osoby w kolejce jaki byłby sens stania 15h? Wredny też jest w takim razie burakiem cebulakiem, bo poświęca swój czas żeby zarobić na sprzęcie kupując go dla forumowiczów? Weźcie ochłońcie. Zresztą taki wysyp gtx od asusa na allegro na pewno wpłynie na obniżkę cen na rynku wtórnym.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...