Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki + mikrofon 200-250zł

słuchawki muzyczne mikrofon USB AKG K99

Najlepsza odpowiedź adivxv, 23 luty 2016 - 21:54

o Superluxach HMC631 tez warto wspomnieć , są to słuchawki jednak trochę lepsze pod niektórymi aspektami jak np. Hypery. Trochę do życzenia pozostawia wykonanie, no ale nie można mieć wszystkiego w tym budżecie.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marabin

Marabin
  • Nowicjusz

• 10 postów

Napisano 23 luty 2016 - 17:53

Witojcie :D szukam dobrych słuchawek do muzyki/gier w tej cenie oraz mikrofonu. Rozmyślałem nad AKG K99 + Trust Starzz Mic, niestety mam zintegrowaną kartę dźwiękową i pytanie czy jest jakiś dość tani godny polecenia mikrofon USB? Ew jakieś inne godne słuchaweczki, moooże jakiś godny headset się trafi :D?

P.S Moglibyście jeszcze polecić jakąś niedrogą zewnętrzną kartę dźwiękową? Wewnętrzna nie wchodzi w grę bo nie mam tyle miejsca na mojej już dość starej płycie głównej :/

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4469 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 23 luty 2016 - 17:58

Hiperx cloud v1
Prodigy cube black
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#3 ifter

ifter
  • Nałogowiec

• 1937 postów

Napisano 23 luty 2016 - 18:10

Encore Rockmaster OE + Trust Starzz

• 1

#4 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7532 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 23 luty 2016 - 21:54   Najlepsza odpowiedź

o Superluxach HMC631 tez warto wspomnieć , są to słuchawki jednak trochę lepsze pod niektórymi aspektami jak np. Hypery. Trochę do życzenia pozostawia wykonanie, no ale nie można mieć wszystkiego w tym budżecie.

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, muzyczne, mikrofon, USB, AKG, K99

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych