Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Od dłuższego czasu porównuje te dwa telefony, ale nadal mam problem z wyborem.

Huawei P8 czy Samsung A5 (2016)

Jestem obecnie użytkownikiem samsunga. 

 

W P8 przyciąga mnie to, że

  • jest o 1 GB RAM więcej niż w samsungu

W A5 2016 przyciąga mnie za to fakt, iż

  • -posiada przyciski pod ekranem telefonu (Czy trudno jest się odzwyczaić?)
  • -Ma skaner odcisków palców (Czy to przydatna funkcja?)
  • -Podobno posiada możliwość szybkiego ładowania (Czy to bardzo przydatna funkcja?)
  • -Jego osiągi jeśli chodzi o czas pracy oraz sama pojemność baterii przodują nad Huaweiem P8.

Odpycha mnie jednak podobno słaba jakość rozmów oraz mikrofonu.

 

Także prosiłbym (szczególnie) użytkowników obydwu modeli (Oraz znawców i tych słabiej zorientowanych) o wypowiedzi, które pozwolą mi zadecydować o odpowiednim modelu.

 

Telefonu nie będę używał raczej do mocnych gier, ale za to w dużym stopniu do aplikacji internetowych, internetu, robienia zdjęć, słuchania muzyki na słuchawkach. Chciałbym żeby wytrzymywał przynajmniej dzień użytkowania. 

Mój budżet jest usytuowany w granicach 1400-1600 zł.

Edytowane przez Zikashie
Link to post
Share on other sites

Oo, to już całkiem sensownie. Jeśli mógłbym spytać, gdzie w internecie mogę znaleźć sensowne oferty i czy telefon był nierozpakowany i w pudełku?

Tak czy siak chciałbym zdecydować jeszcze się na któryś z tych dwóch. Obydwa mogę znaleźć nawet za 1200 zł, także były by to dla mnie wręcz idealne telefony w tej cenie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...