Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Poszukuję głośnika bezprzewodowego do ~150zł na prezent dla siostry kolor nie ma znaczenie.
Osobiście posiadam głośnik Jukebox SnaB kupiłem go już parę lat temu, jak dla mnie najlepszy produkt jak na swoją cenę, niestety nie ma go już w sprzedaży, dźwięki były super, basy róznież, bateria trzyma gigantycznie długo przy najgłośniejszym poziomie.
Szukam podobnego produktu mniej więcej takich rozmiarów. Jedynym głośnikiem który wpadł mi w oko to
JBL GO http://www.ceneo.pl/37608152#tab=spec 
ale niestety nie miałem go w ręku i nie wiem jak gra, i niby bateria jest o połowę mniejsza czas działania niby też mniejszy tak jak inne produkty w tej cenie.
Jeśli był taki temat to poprosiłbym o link, albo swoje produkty które polecacie.


PS: Pozatym Miałem kiedyś kartę dźwiękową Sound Blastera ale nie mam pojęcia jakiego niestety podczas buży spalił mi się cały komputer, teraz tak patrzyłem i chciałbym się dowiedzieć co oznaczają symbole na kartach dźwiękowych Sound Blastera, Które są nowsze i do czego śłużą? szukam czegoś z allegro.
Np SB0090, SB0570, SB0230 czy SB0360 
Które są preferowane, uzywam systemu 5.1 wiem że karta dźwiękowa zintegrowana z moją płytą główną Gigabyta jest cienka, nie daje ani dobrego dźwięku. Wydaje mi się że miałem Creative Sound Blaster Audigy SE bulk po jednej zamkniętej obudowie zielonego wejścia mini jacka tym zielonym. Szukałbym coś podobnego o podobnej wydajności, lecz mogę się mylić że to ta karta.

 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...