Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Sandisk Sansa clip+ rockbox vs Sony Z2

rockbox sandisk sansa clip+ sony z2 porównanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pytles

pytles
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 22 luty 2016 - 09:01

Kupiłem niedawno w okazyjnej cenie tą sanse z rockbox'em najnowszym używana(jeszcze nie doszła) i zastanawia mnie fakt czy będzie miała lepszy dźwięk od mojej Z2 jak myślicie? 

• 0

#2 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4284 postów

Napisano 22 luty 2016 - 09:38

Yyyyyy....

A może byś użył swoich uszu?

W dodatku masz obydwa sprzęty na miejscu, no jak dla mnie to idealne warunki do porównania  :menda:

• 0

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

#3 pytles

pytles
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 22 luty 2016 - 09:54

Yyyyyy....

A może byś użył swoich uszu?

W dodatku masz obydwa sprzęty na miejscu, no jak dla mnie to idealne warunki do porównania  :menda:

"Kupiłem niedawno w okazyjnej cenie tą sanse z rockbox'em najnowszym używana"(jeszcze nie doszła)""

• 0

#4 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4284 postów

Napisano 22 luty 2016 - 09:57

To się nazywa wybiórcze czytanie... sorry.

Może mieć więcej mocy, być głośniejsza czy będzie lepsza dźwiękowo tutaj może być różnie, bo telefony nowsze w tym Z2 mają całkiem niezłe układy dźwiękowe, tylko im trochę mocy brak.

• 0

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

#5 pytles

pytles
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 89 postów

Napisano 29 luty 2016 - 18:18

Sansa wygrywa pod każdym względem

• 0

#6 simondd

simondd
  • Entuzjasta

• 611 postów

Napisano 29 luty 2016 - 23:44

No co ty, wydawałoby się, że Z2 wygra.

• 0
Mój sprzęcior gamingowy nr 1:
Konsolka PlayStation 2 podłączona do telewizorka Blaupunkt 20"
Maszyna do gejmingu nr 2:
Pegasus podłączony do telewizora CRT znaleźionego w śmietniku.
Słuchawki do zastosowań audiofilskich i gamingu: Tracer Expert

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rockbox, sandisk, sansa, clip+, sony, z2, porównanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych