Skocz do zawartości

Poszukiwania obudowy do myszy A4Tech X748 czy wymiana na nową?


Recommended Posts

Witam

Już od bardzo dawna używam myszy A4Tech X748 (stara wersja optyczna 3080). Kupiłem ją tak dawno, że trudno mi określić jak długo już jej używam. Jakiś czas temu plastikowy element, który odpowiada za dociskanie mikroprzełącznika wewnątrz obudowy myszy uległ uszkodzeniu. Pozbyłem się problemu, ale jest to rozwiązanie tymczasowe, nie wiem jak długo wytrzyma. Nie chciałbym wymieniać myszy bo ta jest dla mnie idealna.

Czy zna ktoś może model, który mógłby posłużyć jako dawca obudowy do mojego a4techa? Z tego co wiem są jakieś nowe x7, wyglądają tak samo, ale czy nadadzą się do podmiany części ? (cała elektronika ze starej myszy do nowej obudowy).
Czy prościej będzie wymienić mysz na nową? W starej x748 precyzja sensora była dla mnie jak najbardziej ok. Chciałbym coś co będzie równie lub bardziej precyzyjne, o bardzo zbliżonym kształcie.

§  Budżet: 150zł +/-

§  Jakiej myszki obecnie używasz:  A4Tech X748

§  Jaką masz obecnie podkładkę:  A4Tech X7 500MP

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 600 obecnie, 400 byłoby ok

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ~40cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): fps, hack'n'slash: CS GO, Source, BF 4, Diablo 3

§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 boczne przyciski pod kciukiem

§  Chwyt: palm grip

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 17cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:  opis wyżej

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): opis wyżej

Może ktoś kupował deathaddera z tych aukcji ? 

http://allegro.pl/razer-deathadder-2013-4g-podkladka-razer-mantis-i5916655355.html

http://allegro.pl/razer-deathadder-2013-gamingowa-4g-total-wyprz-i5982131407.html

Nie chce kupić podróbki pod szyldem "orginał wysyłany z chin".

Edytowane przez michalbb
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...