Skocz do zawartości

Razer Kraken Pro 2015 czy warto do fps?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez VindoV,

Recommended Posts

Witam warto kupić słuchawki Razer Kraken Pro 2015 a dokładnie: http://allegro.pl/biale-sluchawki-razer-kraken-pro-2015-zestaw-i5961226437.html słuchawki głownie służyły by do gier fps, warto kupić te z aukcji czy sa inne lepsze do ok 300-350zł?

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

Następny, który kupuje wygląd. Będziesz słuchał muzyki, czy się na nie patrzył? Ciekawe czy byś kupił http://europe.beyerdynamic.com/shop/dt-150.html?

nie kupił bym chyba;d a te razery vs  Creative HS-800 Fatality Gaming jak się przedstawia taki pojedynek:P? 

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

Fatal1ty szczerze mówiąc w cenie 80-90zł jeszcze jakoś grają, wcale nie gorzej niż Syberie, które już kosztują 2-3x tyle. Fakt, że są wykonane z marnej jakości plastiku, ale mówi się trudno.

 

HyperX Cloud są sporo lepsze, wykonanie i sama jakość dźwięku i nic tego nie zmieni. Żadne Syberie nie są warte swej ceny i nie mają startu do Cloudów, dosłownie żadne.

 

DT150 to są jedne z najlepszych słuchawek zamkniętych w ogóle, wyglądają, jak słuchawki czołgisty, ale Panie, co to gra...

 

Jeśli jesteś uparty na Syberie to je kup i nie zawracaj gitary :)

Link to post
Share on other sites

wy na poważnie z tymi HS-800 ? toż to nawet HD201 były lepsze.  Jedne z najgorszych słuchawek dla gracza. Pamiętam te gorące dyskusje w latach 2010 na temat tychże tych dwóch słuchawek , co tu dużo wspominać suchej nitki nie zostawiało się na tych fatalitach.Kwestie notorycznie łamiącego mikrofonu już nie wspomnę, do tego masa ludzi skarżyła się na kabel.

Link to post
Share on other sites

adivxv jest tutaj mój post w którym opisałem parę słuchawek jakie miałem okazję posłuchać w MM. Fatal1ty wypadły z gejmingów całkiem całkiem, są podatne na mody.

 

HD201? Nie wspominam dobrze tych słuchawek, ale styczność z nimi miałem dość dawno.

Link to post
Share on other sites

Fatal1ty szczerze mówiąc w cenie 80-90zł jeszcze jakoś grają, wcale nie gorzej niż Syberie, które już kosztują 2-3x tyle. Fakt, że są wykonane z marnej jakości plastiku, ale mówi się trudno.

 

HyperX Cloud są sporo lepsze, wykonanie i sama jakość dźwięku i nic tego nie zmieni. Żadne Syberie nie są warte swej ceny i nie mają startu do Cloudów, dosłownie żadne.

 

DT150 to są jedne z najlepszych słuchawek zamkniętych w ogóle, wyglądają, jak słuchawki czołgisty, ale Panie, co to gra...

 

Jeśli jesteś uparty na Syberie to je kup i nie zawracaj gitary :)

bardziej podobają mi sie razery:) jak by od tych fatality trochę lepsze były to bym brał pewnie:P choć jeszcze nad tymi kingstonami pomyśle 

Link to post
Share on other sites

Założyć tutaj konto. Nabazgrać prawie dwieście postów i dalej zadawać durne pytania... priceless

 

http://eclectablog.com/wp-content/uploads/2012/07/JesusFacepalm2.png

 

 

Chociaż większość jak nie wszystkie prezentuje ten sam poziom

 

giphy.gif

Link to post
Share on other sites

Właśnie w tych latach co adivxv napisał pamiętam, że kłóciłem się z kumplem mówiąc Fatality są do niczego. Kolega odpowiedział, żebym sobie poczytał opinie na internecie. O dziwo opinie były bardzo pozytywne i dlatego od tamtej chwili nie patrze na opinie na ceneo przed zakupem.

Link to post
Share on other sites

w sumie zaczynam myśleć o tych kingstonach :) sa wygodne i maja sporo lepszy dźwięk? a po zatem myślę że dobrze ze tak marketing działa  chodzi chyba oto kase wydawac i była w obiegu mówicie ze te razery to śmieć, pewnie macie racje ale i tak kupia je miliony osób i myślę ze będą zadowoloni i różnicy w dźwięku w większości nie odczują. Lecz miejmy nadzieje, że tak pomocni forumowicze(nie mowie w ironi i wgl:) pomogą mi wybrać jak najlepszy sprzęt i przemówią głowie że kingston nie jest hmmm chinską śmieciowa firma tylko pożądną firmą:)


Założyć tutaj konto. Nabazgrać prawie dwieście postów i dalej zadawać durne pytania... priceless

 

http://eclectablog.com/wp-content/uploads/2012/07/JesusFacepalm2.png

 

 

Chociaż większość jak nie wszystkie prezentuje ten sam poziom

 

giphy.gif

może po tak wielu odpowiedziach tępy forumowicz zrozumie że nie warto tych razerów kupić, tylko np kingstony:) Niektórzy chyba potrzebują ostrego opieprzenia i powiedzenia "ten kingston to nie gó.... bierz a na pewno będziesz zadowolony"  

Link to post
Share on other sites

Jeśli słuchałem danego sprzętu i jeśli mi się zwyczajnie spodobał to mam gdzieś opinię innych. Mam tą przewagę, że słuchałem kilkudziesięciu par konkretnych słuchawek i dzięki temu mam jakąś bazę porównań.

 

Ktoś kto posiada jedne słuchawki lub kupuje non stop jakieś gejmery i nie ma niczego innego do porównania. to zwyczajnie nie może być w żaden sposób obiektywny.

Link to post
Share on other sites

 

 

przemówią głowie że kingston nie jest hmmm chinską śmieciowa firma tylko pożądną firmą
 

w sumie to jest chinska ale na całe szczeście nie tandetna hipery są robione na "licencji"  Takstar model pro 80  tak że hipery to jedyne gajmingowe słuchawki które powstały na bazie sprzętu "hi_fi" który po prostu gra jak powinien coś tu jeszcze trzeba dodawać ?
Link to post
Share on other sites

Nie zamierzam wskazywać palcem, co masz kupić, bo to Twoja decyzja nie moja. Możemy podać inne opcje, jakieś alternatywy, ale nie powiem Ci wprost "kup to, a będziesz zadowolony". Wiesz na jakiej ilości sprzętu się przejechałem? Zachwalane przez innych dla mnie okazały się przeciętne/słabe i mówię tutaj o sprzęcie premium lub aspirującym do tego miana.

 

A co do chińczyków, to potrafią po prostu zrobić wszystko taniej, a takie Takstary Pro80 w czasach gdy $ był po 3zł i można je było nabyć za tych dolarów 50 to niszczył system, zwyczajnie. Nie było szans żeby kupić tak dobre słuchawki za 150zł.


Użytkownicy powinni otrząsnąć się sami, bo prowadzenie za rękę jest bezsensowne.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...