Skocz do zawartości

LG G3 na Xiaomi Redmi Note 3  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostać przy G3 2gb ram, czy jednak...?

    • Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3/32 (Snapdragon 650 - aparat 16 mpix
    • ^ Redmi Note 3 3/32 (Helio X10 - 13 mpix)
    • Zostać przy G3


Recommended Posts

Aktualnie mam LG G3 2gb ram.. ale zwyczajnie mi sie znudził xd aczkolwiek nie laguje nie przycina xd spelnia moje wymagania xd mam swiadomosc ze robi zdjęcia ponad ten poziom smartfonowej przeciętności i w zasadzie to mnie przy nim troche trzyma (no i ten ekran 2K xd)

ale xd strasznie jaram sie Xiaomi Redmi Note 3 i tu na pewno brałbym wersje 3/32 ale teraz sie zastanawiam czy brać zwykłego czy PRO? Helio X10 czy Snap 650 no i aparaty zwykły ma 13 a PRO 16mpix...
(pieniężnie byłbym za opcją tańszą, no chyba, że PRO zmiata zwykłego to brałbym)

Jestem ogólnie w temacie telefonów obcykany, ale może znajdzie sie kilka osób, które przekonają mnie do wymiany na Xiaomi (jeśli tak to na którego?) albo do zostania przy G3.

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich ;)

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites

 

 

tu na pewno brałbym wersje 3/32

 

najlepsze rozwiązanie. 

 

 

 

ale teraz sie zastanawiam czy brać zwykłego czy PRO? Helio X10 czy Snap 650

 

Brałbym wersję ze Snapem,raz to ROMów pod Snapa będzie więcej,a dwa Snap jest wydajniejszy dwukrotnie. Nie ma co się zastanawiać. 


Po trzecie jakość aparatu ponoć ulepszyli,co nie może nie cieszyć.

 

Po czwarte masz wsparcie dla micro sd 128gb.


Widać, że nie tylko dostajesz mocny procek,ale i parę usprawnień względem zwykłego Redmi Note 3. :)

Link to post
Share on other sites

Xiaomi nigdy nie słynęło z jakości aparatu, nawet ich najlepsze telefony robią średnie zdjęcia. Redmi to seria budżetowa a jego aparat jak najbardzdiej wpisuje się w cenę smartfona = średnia jakość + dużo szumów i ograniczone możliwości ustawień manualnych. Na pewno nie zawiedziesz się na wydajności i ogólnym działaniu systemu bo jest świetny ale jeżeli liczy się dla ciebie jakość foto to bym nie brał żadnego xiaomi.

Link to post
Share on other sites

Podepne się, jak na chwilę obecną wygląda sytuacja z językiem w redmi note 3 Pro znaczy jakie są dostępne? Jest szansa że będzie język polski? ewentualnie nieoficjalne Romy i czy nie jest zablokowana funkcja wgrywania nieoficjalnych?

Edytowane przez krikro26
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...