Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak jak w temacie. Mam do Was prośbę, z racji, że sam jestem strasznie zielony a planuję zakupić telefon, bo stary już niedomaga. Nie chcę przy tym wydać kolosalnej kwoty, bo zbyt dużych wymagań nie mam. Telefon dobrze gdyby posiadał dość dużo ramu, ponieważ w starym zauważyłem, że Facebook potrafił zużywać większość mocy. Nie znoszę nosić przy sobie aparatu, więc dobrze byłoby gdyby był wyposażony w miarę dobre szkiełko. Często także podróżuję pociągiem czy autobusem, stąd też potrzebuje w miarę dużego ekranu, by móc w spokoju delektować się filmami. I najważniejsze, by działał na Androidzie. Inne systemy nie wchodzą w grę, ponieważ miałem już Lumię i to właśnie system sprawił, że szybko się jej pozbyłem. Mam nadzieję, że pomożecie. Póki co własnymi siłami znalazłem LG Optimus G Pro, który wydaje mi się bardzo przystępny i ciekawy, jak na 500zł. 

 

Link do MGSM: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/optimusgpro/

 

Fajnie by było gdybyście dali radę znaleźć coś podobnego do niego, być może trochę lepszego. To oddaję już Wam, bo moja wiedza w tej kwestii jest bardzo ograniczona. Z góry bardzo dziękuję :)

Edytowane przez Batonik12
Link to post
Share on other sites

W tej cenie wybrałbym Meizu M2, jest internet Lte, aparat jak na kwotę 569 zł na allegro to jak najbardziej ok :) Ekran jest tylko w  hd (1280x720 ), ale jest wystarczający. Sam się zastanawiam nad kupnem jakiegoś telefonu, niestety ciężko jest znaleźć taki model z aparatem jaki dysponuje Nokia N8. Minusem może być to, że nie jest w całości przetłumaczony na język polski i zdjęcia w nocy. http://allegro.pl/meizu-m2-16gb-lte-dualsim-4x1-3ghz-13mp-hd-2gb-ram-i5976308825.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W tej cenie wybrałbym Meizu M2, jest internet Lte, aparat jak na kwotę 569 zł na allegro to jak najbardziej ok :) Ekran jest tylko w  hd (1280x720 ), ale jest wystarczający. Sam się zastanawiam nad kupnem jakiegoś telefonu, niestety ciężko jest znaleźć taki model z aparatem jaki dysponuje Nokia N8. Minusem może być to, że nie jest w całości przetłumaczony na język polski i zdjęcia w nocy. http://allegro.pl/meizu-m2-16gb-lte-dualsim-4x1-3ghz-13mp-hd-2gb-ram-i5976308825.html

Daję plus, ciekawa propozycja, jednak czekam na inne. Telefon faktycznie fajny, ale czy lepszy od LG? 

Link to post
Share on other sites

LG już trochę leciwe urządzenie i większość urządzeń na allegro jest wysyłana z Azji - wielkie prawdpodobieństwo, że nie są to nowe telefony a refurby (odnawiane).

 

Może zwróć uwagę na Xiaomi Redmi Note 2 - 5,5", Full HD, 2GB RAM i całkiem wydajny procesor, który zapewni płynne działanie do codziennych działań. Nakładka na Androida czerpie sporo z iOS'a, ale wielu ludzi i zachwala jej funkcjinalność i szybkość działania. Minus jest taki, że Xiaomi nie ma serwisu w Europie i urządzenia są naprawiane w Chinach, co się wiąże z dość długim czasem oczekiwania. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

LG już trochę leciwe urządzenie i większość urządzeń na allegro jest wysyłana z Azji - wielkie prawdpodobieństwo, że nie są to nowe telefony a refurby (odnawiane).

 

Może zwróć uwagę na Xiaomi Redmi Note 2 - 5,5", Full HD, 2GB RAM i całkiem wydajny procesor, który zapewni płynne działanie do codziennych działań. Nakładka na Androida czerpie sporo z iOS'a, ale wielu ludzi i zachwala jej funkcjinalność i szybkość działania. Minus jest taki, że Xiaomi nie ma serwisu w Europie i urządzenia są naprawiane w Chinach, co się wiąże z dość długim czasem oczekiwania. 

Zdecydownie najlepsza propozycja. Telefon piękny i z dość dobrym procesorem. Dzięki :) Czekam oczywiście na inne propozycje, jednak wydaje mi się, że wybiorę właśnie tą opcję.

Link to post
Share on other sites

Również polecam xiaomi redmi note 2. Spełnia wszystkie Twoje wymagania. Plus ma wymienialną baterię i możliwość rozszerzenia pamięci o kartę microSD. Jak już wyżej wspominano kupując na xiaomiforsale.com dostajesz rok gwarancji realizowanej we Wrocławiu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak kupi się Xiaomi na Xiaomiforsale.com to wtedy mamy serwis we Wrocławiu.

 

Również polecam xiaomi redmi note 2. Spełnia wszystkie Twoje wymagania. Plus ma wymienialną baterię i możliwość rozszerzenia pamięci o kartę microSD. Jak już wyżej wspominano kupując na xiaomiforsale.com dostajesz rok gwarancji realizowanej we Wrocławiu.

 

Acid realizuje teraz gwarancję tylko na telefony kupione w Ibuygou. Xiaomiforsale ma swój własny serwis w Czechach.

Potwierdzenie informacji: https://miuipolska.pl/forum/topic/4915-gwarancja/?page=2#comment-130480

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites

Pamiętajcie że to serwis nieoficjalny, to zwykła umowa  sklepu z serwisantem. Wymieniają zbite ekrany (koszt właściciela telefonu) i głośniczki. Jak coś padnie w  płycie głównej telefonu to jest odsyłany do Chin. Takie opinie można znaleźć w necie. Nie wspominając o tym że serwis będzie trwał tak długo jak sobie tego sklep życzy, nikt ci nie zagwarantuje ze to będzie rok albo dłużej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...