Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam miłych panów :cry:

http://www.vstech.com.au/images/WAG200G-AU.jpg

Jestem w posiadaniu trzech routerów Linksys WAG200-G. Każdy z nich nie spełnia moich oczekiwań. Jeden jest w pracy u mojej mamy, drugi kupił jej znajomy, a z racji tego, że go nie używa dał go mi, ponieważ mój jest teraz w serwisie. Troche to zakręcone, ale mój do serwisu trafił, bo poprostu przestał łączyć z netem. Wołam panów z tepsy, przyjeżdzają, podłączają poczciwego, małego sagema i o dziwo wszystko śmiga jak należy. Całe szczęście mam jeszcze taki na stanie i do czasu zainstalowania nowego routera miałem dostęp do neta.

O co chodzi - potrzebuje nowy router, z mocną anteną, [na tym mam słaby zasięg na lapie nawet przez scianę, nie trzyma połączenia itp], oczywiście ADSL w rozsądnej [do 130-150zł] cenie. No i raczej jestem sceptycznie nastawiony do marki Linksys, chyba, że będzie drukował banknoty :cry:

pozdro

Link to post
Share on other sites

Polecam ten ktory podał kolega wyżej, w MediaMarkcie dostaniesz go za około 80zł.

 

BTW mam ten sam router co ty i nie sprawia mi problemów. Zasięg około 50% w całym mieszkaniu nawet w telefonie nie ma problemów.

Link to post
Share on other sites

Może nie powinieneś doszukiwać się problemu w routerze, a po "drugiej" stronie?

Obecnie mam WRT-54GL i chodzi idealnie. Zasięg także dobry - sygnał (telefon!!) gubi dopiero jak zejdę 3piętra niżej klatką schodową, a po drodze jeszcze jest mój pokój i korytarz.

Link to post
Share on other sites

Obecnie mam WRT-54GL i chodzi idealnie. Zasięg także dobry - sygnał (telefon!!) gubi dopiero jak zejdę 3piętra niżej klatką schodową, a po drodze jeszcze jest mój pokój i korytarz.

rowniez mam 54 linksysa, od 1,5 roku nie wiem ze mam router (ani jednego resetu czy zwiechy) a jak podjezdzam po zone pod klatke, to sobie net w komunikatorze przegladam :) 1 pietro z wysokim parterem w starym budownictwie (co istotne bo mury potrafia miec polmetra+ :D).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...