Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Przerywanie połączenia podczas korzystania z p2p

torrent vectra router karta sieciowa Realtek RTL8111E Tp link WDR3600 p2p

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 melomonster

melomonster
  • Amator

• 59 postów

Napisano 19 luty 2016 - 17:00

Witam! Od dłuższego czasu borykam się z następującym problemem - mogę z internetu korzystać normalnie do momentu uruchomienia jakiegokolwiek programu p2p. Gdy transfer dociera do kilku MB/s tracę połączenie na 2 - 3 minuty. Od kiedy mam ten problem wymieniłem modem z Vectry, mój router i teraz moim głównym podejrzanym jest zintegrowana karta sieciowa Realtek RTL8111E. Jakiś czas temu zmieniłem sterownik karty z nowszej wersji na starszą (wersję z 8.2015 na 4.2015) i przez jakiś czas wszystko było ok, ale problem powrócił. Dalej podejrzewam że to karta sieciowa, a dokładnie któreś z jej zaawansowanych ustawień.

Mam modem z Vectry Cisco EPC 3010 podłączony do routera TP Link WDR 3600. Nie mam problemów z p2p korzystając zeń przez WiFi, kupiłem więc specjalną antenkę WiFi do komputera ale problem pozostaje.

Podbijam temat, bardzo mi zależy na rozwiązaniu tego problemu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: torrent, vectra, router, karta sieciowa, Realtek RTL8111E, Tp link WDR3600, p2p

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych