Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Znikający transfer na Xperia Z1 w sieci Plus.

znikający transfer plus na kartę android xperia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Skaza

Skaza
  • 666

• 209 postów
  • Miejscowość:Będzin

Napisano 14 luty 2016 - 12:59

Jestem klientem sieci Plus (na kartę) i posiadaczem Sony Xperia Z1 wykorzystującego Android 5.1.1.

Z mobilnego internetu korzystam w umiarkowanym stopniu, czasami przeglądam strony internetowe lub uruchomię jakąś grę. Wszelkie aktualizacje oraz pobierania uruchamiam w domu, gdzie mam dostęp do WiFi, natomiast z Facebooka i Youtube nie korzystam w ogóle. Dlatego uznałem, że pakiet 1 GB/miesiąc powinien w zupełności wystarczyć na moje potrzeby. Jednak ów transfer coraz częściej wyczerpuje się przed czasem. I to pomimo tego, iż wbudowane narzędzie pokazuje, że nie wyczerpałem nawet połowy limitu...

Natomiast w tym tygodniu doszło do zaskakującej sytuacji. Otóż w poniedziałek dostałem informację o wyczerpaniu limitu transferu, po osiemnastu dniach działania pakietu. Postanowiłem dokupić 0,5 GB. Byłem przekonany, że to wystarczy do końca "okresu rozliczeniowego". Niestety, w piątek ponownie dostałem informację o wyczerpaniu limitu. Tego samego dnia, o godzinie 18:53 ponowiłem ostatnią transakcję i dokupiłem 0,5 GB, natomiast już w sobotę o godzinie 01:04 kolejny raz otrzymałem wiadomość o wyczerpaniu limitu.

Czy jest narzędzie, które pozwoliłoby zidentyfikować aplikację/proces, który pożera transfer? Bowiem niemożliwe, abym wykorzystał 500 MB w ciągu sześciu godzin.

^^

• 0

| ASRock P67 Pro3 (B3) | Intel Core i5 2400 3.1 GHz | Arctic Freezer i30 | Patriot G2 Series 2 x 4 GB 1333 MHz DDR3 | MSI GTX1060 Gaming X 6G | Seagate Barracuda 3.5" 500 GB x 4 | XFX Core 550W | SilentiumPC Regnum L50 Pure Black | Windows 7 Home Premium SP1 x64 BOX |

#2 AudiAWX

AudiAWX
  • Krzysztof

• 674 postów
  • Miejscowość:Podlaskie

Napisano 14 luty 2016 - 13:04

Mam takie cyrki w Play jak LTE włączone. Transfery cuda wychodzą. Na WCDMA robiąc to samo może cwiartke przesyłu osiagam na max. Więc nie włączam LTE, niech się buj.... Cwaniaki.
  • 0

#3 Brokula

Brokula
  • Amator

• 38 postów

Napisano 14 luty 2016 - 15:15

Spróbuj tej aplikacji - https://play.google....dia.android.mdm

Ma funkcje sprawdzenia ile poszczególne aplikacje zużywają transferu. Daj znać czy pokazało jakieś dziwne anomalia.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: znikający transfer, plus, na kartę, android, xperia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych