Skocz do zawartości

Recommended Posts

Taka sytuacja.

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160603/d3ec9d48107f925c53ac15c7a06193af.jpg

 

 

Do tego mam jeszcze AIM SC808 na mega opkach i być może HD681, jak dziś ogarnę.

Szykuje się nieco dłuższy tekst :)

 

Za użyczenie sprzętu dziękuję @bleck55

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

A tak wygląda AIM SC808 w SLI :D Wyłączenie podpisów sterowników i hulają obydwa jednocześnie :)

Ten egzemplarz na dole... no cóż... high-end za połowę ceny, cholera jasna :D

SOMiC V2 na tej karcie brzmią genialnie.

Dobra na razie nic więcej nie piszę, bo to tak na szybko wszystko. Dopiero wieczorem usiądę na poważniej.

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160603/e564dc3a3654df4af3405a363bbe30b5.jpg

Edytowane przez FeX
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Widzisz cooger to efekt tego, że przez 2 miesiące na HD668B siedziałem :)

 

Okazało się, że wcale nie muszę robić długich odsłuchów żeby przypomnieć sobie brzmienie tych słuchawek i w sumie wystarczy po kilka-kilkanaście minut na każdych, aby je z grubsza scharakteryzować.

Link to post
Share on other sites

Zrobione przeze mnie słuchawki o których Ci już wspominałem. Obudowa z ultrasone pro450, przetworniki z hs-800 i pady brainwavz od ciebie.

http://i.imgur.com/niWpXOu.jpg

 

Zdjęcie stare, teraz ciut inaczej wygladają

Edytowane przez Pepis
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No i chyba jestem wyleczony, a słuchawkofilię można uznać za pokonaną. Najśmieszniejszy w tym wszystkim jest jednak fakt, że lekiem na te chorobę były dla mnie kolejne słuchawki :D

 

Tylko to nie są zwykłe słuchawki, ponieważ:

- są produkcji chińskiej

- są bardzo dobrze wykonane

- mają niezły komfort

- mają świetnej jakości dźwięk porównywalny z słuchawkami premium (jedne z najlepszych słuchawek jakie w ogóle miałem!)

- no i najważniejsze, kosztują ułamek tego, co słuchawki premium

 

Zwą się SOMiC V2.

 

Nie zapowiada się żebym w najbliższym czasie myślał o jakiejkolwiek zmianie.

Link to post
Share on other sites

Moje Szumiki odebrałem. Na pierwszy ogień Agnes Obel. Nie mam teraz porównania bezpośredniego, ale z pamięci to chyba TS-671 jednak lepiej się w tym repertuarze sprawdzają. No nic posłucham dłużej to ocenię. Za chwilę cięższy repertuar :bicz:

 

--EDIT--

 

Karwa miałem tu jakieś Dolby włączone, bosze jak to kaszaniło dźwięk! Bez tego dwie póły wyżej! Wiolonczela zaczęła grać! No teraz to ma sens.

Edytowane przez cooger
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Moje Szumiki odebrałem. Na pierwszy ogień Agnes Obel. Nie mam teraz porównania bezpośredniego, ale z pamięci to chyba TS-671 jednak lepiej się w tym repertuarze sprawdzają. No nic posłucham dłużej to ocenię. Za chwilę cięższy repertuar :bicz:--EDIT--Karwa miałem tu jakieś Dolby włączone, bosze jak to kaszaniło dźwięk! Bez tego dwie póły wyżej! Wiolonczela zaczęła grać! No teraz to ma sens.

 

Przez chwilę miałem obawy że ja i parę innych osób, którym spodobały się te słuchawki jesteśmy głusi :)

 

Miałem wiele słuchawek, tańszych i droższych, lepszych i gorszych, ale to co pokazują te słuchawki za 36-43$ to jest kosmos. Żadne Superluxy, Takstary, czy jakieś konkretne używki nie potrafią im dorównać.

 

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Powiem tylko tyle, wczoraj zasypiałem mając je na uszach... bo nie chciałem odpuścić odsłuchu :) Dają rewelacyjny klimat którego zawsze szukałem przy nocnym słuchaniu - zarzućcie jakiś ambient/industrial/post-rock w pełnej ciemności. M-A-S-A-K-R-A.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...