Skocz do zawartości

Recommended Posts

W skrycie scena głębia holografi bas jego głębia faktura klarownosi. Jesz wszystko lepiej szkocka cylko że to nie + vczoraj na allegro się sprzedał za 5k :(. Mogłem poczekać 2 dni ale nie ma co narzekać i tak mega tanio kupiłem

W skrycie scena głębia holografi bas jego głębia faktura klarownosi. Jesz wszystko lepiej szkocka cylko że to nie + vczoraj na allegro się sprzedał za 5k :(. Mogłem poczekać 2 dni ale nie ma co narzekać i tak mega tanio kupiłem

Link to post
Share on other sites

Dzizas, ładnie się nam @bleck55 rozkręcił  :D

 

A ja czekam na te budżetowe BossHifi B8.... Jedyne co niebawem zmienię to wyślę SC808 na naprawę, bo już z pół roku temu się zgłosiłem po to i jeszcze nie wysłałem xD

Link to post
Share on other sites

Ehhhh, jakbym siedział w tych tematach teraz to też bym chętnie kupił w tej cenie :D Jeśli na czymś mogłem przyciąć, to nie było ważne ile to potem kosztowało  :D

 

AIM standardowo mi zanikał, aż pewnego dnia się wqrwiłem i go wyjąłem, leży tak wyjęty z rok czasu xD

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Takie pytanie, gdy ktos włączy odkurzacz w domu, a nawet zapali światło, czy cos w tym rodzaju, słysze w głośnikach cyknięcie. Wystarczy zasilanie ups żeby się tego pozbyć? Instalacje elektryczną mam miedzianą, niedawno zakładaną. A może inny wzmacniacz, w sumie zastanawiam się nad nowym.. Konkretnie Rotel ra-01.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
@bleck55 to już jest uzależnienie.
Oj tam oj tam to że nie mam gdzie tego wszystkiego już trzymać to nie znaczy że jestem uzależniony :D hahaha :D.. Poza tym naprawdę cena była tak śmieszna że jak bym nie wzioł to bym sobie nie darowal nigdy

W sumie teraz nam

Takstary TS-671

Focale listen

Hm5

AKG q701

Audeze lcd2

Beyerdynamic DT 990

Hifiman 400i

Aune s6

Burson conductor

Xduoo xd-05

Focale alpha 80

I jakaś lampę tylko już nazwy nie pamiętam :D

Nie ma tego aż tak dużo :D

Przyzwoitą furmanke by za to kupił :D

 

Link to post
Share on other sites

Z tego co zauważyłem do tej pory to Audeze są bardzo czułe na źródło. LCD-2 jeszcze wypadały w miarę porównywalne, ale za to sine już coś kompletnie rożnego na każdym źródle.... chociaż muszę to skonsultować ze znajomym bo dawno je osłuchiwaliśmy i może przekręcam wszystko xD

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Oglądałem wczoraj recenzję 58X Jubilee i okazuje się, że to techniczne to samo co 660s :) Cena ponad 3x niższa. Udało mi się wczoraj jedną parę zamówić. Ciekawi mnie to bardzo czy rzeczywiście z tymi gąbkami góra będzie trochę mniej ostra bo to mnie irytowało w moich 660s (sprzedałem je przez to).

 

 

Link to post
Share on other sites

Witam forumowiczów,

zakupiłem wczoraj głośniki Microlab FC330. Dzisiaj odebrałem i niestety mam z nimi problem. Jeden głośnik gra wyraźnie ciszej lub wcale przy niskim ustawieniu pokrętła głośności na subwooferze. Wyrównują się dopiero od mniej więcej 3/4 pozycji pokrętła. W googlach mało na ten temat informacji znajduję, a jak już są to sugerują, że głośniki uszkodzone. Głośniki podłączone są pod integrę Realtec ALC 1220. Dedykowana karta dźwiękowa pomoże? Niestety nie mam możliwości pożyczenia żadnej. Czy to wada głośników i zwrócić je?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...