Skocz do zawartości

Recommended Posts

Fex spokojnie jak będę u niego kolejny raz to go nauczę ;)

haha to ty dodaj bo mi za chochole nie chce tapatalk fot dodać

W końcu działa samo się naprawiło. Trochę sprzętu się wczoraj uzbierało. Szkoda że tak czas przy tym szybko leci.

Link to post
Share on other sites

Orginalny nie przypadł mi do gustu. Grał z zbyt dużym dystansem. Faworyzował glebie kosztem szerokości. Na razie najlepiej dla mnie zagrał LM4562NA. Zapanowała rownowaga pomiędzy szerokością a głębia. Dźwięk zyskal życia. Jest neutralnie i lekko na basie z bardzo przyjemna muzykalna nutka. Bardzo możliwe że mi się spodobał najbardziej dlatego, że w dac80 mam taki sam. Został do sprawdzenia lme49990 i ad797 których zapomniałem.

Edytowane przez Pepis
Link to post
Share on other sites

Z LME49990 powinna urosnąć scena w szerz i głąb , z potężniejszym basiorem i  bardzo dużą porcją dynamiki wysokich. AD797 zaś to przestrzennie świetna kostka, o barwie neutralno-jasnej, w zależności od posiadanego układu. Dwa moje ulubione skalaki przed odkryciem nakoksowanych układów typu OPA301b AudioFeel, Bursony V5, itp.

Link to post
Share on other sites

Tam obecnie siedzą jakieś chińczyki SAMYOUNG, i myślałem czy wymiana na Nichicon Muse KZ by coś dała, jeśli chodzi o lekkie ocieplenie dźwięku.
Natomiast obok tej głównej kostki w DACu odpowiedzialnej (chyba) za przetwarzanie z cyfry na analog, mam kondy ceramiczne 101K (te pomarańczowe) i jestem ciekaw czy wymiana ich na foliowe np. Wima, też coś da

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

A ja robię w moim systemie trzęsienie ziemi :) Aktualnie Paradigmy grają z biedastereo w postaci wzmacniacza marki Aiwa i CD marki AKAI a Audiolab M-DAC i Roksan Caspian idą na sprzedaż. Chyba mam odwrotnie niż wszyscy - zamiast kupować sprzęt w ramach leku na kryzys wieku średniego to go sprzedaję :D

 

W każdym razie gdyby ktoś chciał nabyć coś z powyższych a do tego Van Den Hulle Clearwater to zapraszam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...