Skocz do zawartości

Recommended Posts

zdjęc brudnego nie robiłem.. Przez kratki nie bylo widać zbyt wiele, była nawet taka plama na płycie drukowanej, myślałem że się kondensator rozlał, ale to był tylko brud. Teraz wszystko elegancko.
IMG_20180109_113353.jpg

Edytowane przez leto87
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Panowie patrzcie co znowu kupiłem wyskoczyło na olx za tak śmieszna cenę że aż nie dowiedziałem że za tyle można jaki kolwiek wzmaka kupić :D więc pojechałem i już mnie grzeje :D1f73fbe01aa67b0b8c88bc94b53b565d.jpg

Panowie patrzcie co znowu kupiłem wyskoczyło na olx za tak śmieszna cenę że aż nie dowiedziałem że za tyle można jaki kolwiek wzmaka kupić :D więc pojechałem i już mnie grzeje :D1f73fbe01aa67b0b8c88bc94b53b565d.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem ile wynosi ubezpieczenie paczki, o ile w ogóle jakieś jest ale:

250$ nufore + 6$ przesyłka

256*0,025% (cło) + 256 = 6,4 + 256 = 262,4

262,4 * 0,23% (podatek) + 262,4= 60,352 + 262,4 = 322, 752$

Z czego przesyłka może być zwolniona z opłat celnych to ciut taniej wyjdzie.

 

Nie wiem czy można i czy ma ktoś konto czy też nie, ale zbieram "znajomych" z ciekawości. Także jak by ktoś zamawiał, może mi zrobić taką przyjemność. Za 5 osób jakąś paczkę wysyłają z prezentami :D Jeśli nie można to przepraszam i można usunąć tą część :)

https://www.massdrop.com/r/9MZC8C

Edytowane przez neckol
Link to post
Share on other sites

Ja to czekam na 2 pary m220 pro :/ Jeszcze kombajnowi obiecałem, że od niego wezmę m220  :rotfl:  3 pary tych samych słuawek, cóż za szaleństwo haha  :menda:


Nuforce się skończył. Wpadły kennertony  vali za 3260 zł z opłatami jak by był jakiś bogaty człowiek :)

Link to post
Share on other sites

Nieee no. Takie to mi nie potrzebne, tylko akurat wspomniałem o tym. Po sesji sam pewnie się zmuszę d zrobienia sobie kabelków. Tylko cholipka muszą sprawdzić co jest z lutownicą, bo pomimo ustawienia 340 stopni, nie jestem w stanie nagrzać kabla by nałożyć cynę. Dziwne


nuforce primo 8 za 150 zielonych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...