Skocz do zawartości

Pomóżcie - dobry laptop za 2500zł


Recommended Posts

Cześć, chciałbym prosić o pomoc w wyborze Laptopa za ok 2500zł. Nie potrzebuje kombajnu do gier i za tą cenę w ogóle nie spodziewam się fajerwerków. Ważnym kryterium zakupu dla mnie są raty, najlepiej 0% więc kupno na allegro odpada raczej. Znalazłem kilka laptopów i prosił bym o ocenę mojego wyboru:

LENOVO

http://www.vobis.pl/oferta/notebooki/tf ... t3400.aspx

HP

http://www.vobis.pl/oferta/notebooki/tf ... ql-64.aspx

http://www.vobis.pl/oferta/notebooki/tf ... t4200.aspx

DELL

http://www.komputronik.pl/Notebooki_i_n ... ,id,73146/

 

Generalnie z tych 3 marek bym chciał wybrać. Słyszałem też że Acery są teraz lepsze jakościowo ale wolałbym nie ryzykować.

Link to post
Share on other sites

1. proponuje szukac laptopa w nico tanszych sklpeach niz vobis... ten sam lenovo, ktory pokazujesz vobisa w innych sklepach kosztuje 2150zl-2250zl. A raty? w kazdym normalnym sklepie dostaniesz raty. w wiekszosci nazywaja sie 0% a i tak "musisz" przy ratach ubezpieczyc produkt (tak jest wszedzie).

 

2. podpowiedz cos wiecej. Chcesz wydac 2500zl na laptopa ale do czego on ma sluzyc? jakie sa twoje preferencje? ma miec raczej wiekszy ekran (lepszy do pracy) czy raczej mniejszy (lepszy w podrozy), bardziej wydajny procesor (core2duo) czy moze gorszy procek ale wiekszy dysk (wtedy mozna szukac amd cpu + chipset 780gm). karta grafiki moze byc zintegrowana (nie nadaje sie do gier, do pracy biurowej, ogladania filmow, internetu starczy a i bateria bedzie dluzej dzialac) czy moze lubisz odpalic jakas gre (jakakolwiek) i potrzebujesz osobnej (od chipsetu) grafiki w laptopie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie chcę zaśmiecać skoro mam podobny dylemat.

Prosiłbym o podanie propozycji laptopa do 2500 max 2600 zł i ni więcej, który posiadałby takie oto cechy:

-najlepiej cały czarny

-procek Intel myślę ,że ok 2GHz starczy

-w gry raczej grał nie będę ,jednakże jeśli znajdzie się karta jakąś taka w miarę to nie będę narzekał

- z 2gb ramu przynajmniej(więcej lepiej)

-wytrzymały, nie trzeszczący

-bateria mało ważna będzie podłączony pod prąd

- przynajmniej 15"

-cena ze sklepu

Z góry dziękuję za propozycję i przepraszam za wtrącenie :)

Link to post
Share on other sites

Nie chcę zaśmiecać skoro mam podobny dylemat.

Prosiłbym o podanie propozycji laptopa do 2500 max 2600 zł i ni więcej, który posiadałby takie oto cechy:

-najlepiej cały czarny

-procek Intel myślę ,że ok 2GHz starczy

-w gry raczej grał nie będę ,jednakże jeśli znajdzie się karta jakąś taka w miarę to nie będę narzekał

- z 2gb ramu przynajmniej(więcej lepiej)

-wytrzymały, nie trzeszczący

-bateria mało ważna będzie podłączony pod prąd

- przynajmniej 15"

-cena ze sklepu

Z góry dziękuję za propozycję i przepraszam za wtrącenie :)

Cała masa laptopów spełnia bez problemu te wymagania :) Najlepiej będzie jesli przejdziesz się po sklepach i wybierzesz taki, w którym spodoba Ci sie układ klawiatury, wygląd, solidność wykonania itp. Obecnie to każdy laptop w tej grupie cenowej ma procka 2 GHz i 2 GB RAM :P
Link to post
Share on other sites

nie wiem czy kupujac hpeka nie ryzykujesz bardziej niz z acerem :P

z pozostalych dwoch firm stawiam na ... tego ktory daje dluzsza gwarancje, oraz bardziej tobie sie podoba. Dla mnie mocna grafa czy procesor to sprawa drugorzedna, wazne jest samo wykonanie - wygodna klawiatura,porzadne spasowanie elementow, ergonomiczne rozmieszczenie zlacz, jak najmniejszy ciezar, jak najdluzszy czas pracy na baterii - do wymagajacych zadan jest stacjonarka. Ale nie bede przekonywal do swojego punktu widzenia, jezeli to twoj pierwszy laptop to i tak kupisz cos co sam wybrales, a po paru miesiacach pewnie bedziesz wiedzial czego tak naprawde potrzebujesz ;)

p.s. jezeli jednak acer wchodzilby w gre bardzo, ale to bardzo podoba mi sie seria timeline.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...