Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z internetem

interent zdjęcia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 WaltKowalski

WaltKowalski
  • Pasjonat

• 905 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 05 luty 2016 - 23:05

Witam,

Mam od paru dni problem z internetem chodzi o to, że ostatnio dziwnie zaczął się zachowywać np nie wczytuje stron (komunikat strona nie odpowiada, czas minął itd itd) Mogę dodać, że mam internet z UPC o prędkości 30Mb, wczoraj był Pan z pomocy technicznej z UPC stwierdził, że internet nie traci żadnych pakietów i wszystko jest ok mimo to ciągle są problemy np. kiedy jest podłączony telefon, komputer i tablet a nic nie robię na komputerze czasem są problemy z załadowaniem filmiku na yt i tez pokazuje te same problemy, że strona nie odpowiada co powinienem zrobić ? A 2 moje pytanie to nie wczytuje mi niektórych zdjęć np tutaj http://prntscr.com/9ziyx7 co jest dość uciążliwe bo kiedy chce zadać pytanie sprzedającemu nie mogę wpisać kodu moja przeglądarka to google chrome ale na innej też to występuje

• 0

CPU: i7 4790k, Cooler: Alphacool Eisbaer 420mm, Mobo: Msi Z97 gaming 5,  Ram: 24GB G.skill Tridentx 2400MHz cl10, GPU: Asus RX570, PSU: Seasonic Xseries 750w, Case: Be quiet! Dark Base PRO 900 , HDD: Seagate Barracuda 1TB+ 2TB, SSD: Kingston Hyperx 120gb + Crucial MX500 M.2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych