Skocz do zawartości

Nie mogę zalogować się na moje konto - dlaczego? (objawy usunięcia)


Recommended Posts


Dzień dobry!

 

Na początek chciałbym zaznaczyć, że znam punkt regulaminu odnośnie multikont, ale nie mam innego pomysłu na skontaktowanie się z kimś - wszystkie wiadomości przez formularz na stronie są bez odpowiedzi (2 wiadomości w przeciągu 3 tygodni), pisałem również PW do Speeda, ale nie mam pojęcia kiedy zaloguje się na forum i odczyta wiadomość, więc zakładam temat tutaj.

 

A więc przechodząc do rzeczy, od początku roku nie mam możliwości zalogowania się, czy też przywrócenia hasła na moim koncie - jest to konto "kopec23".

 

Każda próba zrobienia czegokolwiek (logowanie, przywrócenie hasła) powoduje wyrzucenie komunikatu "błędne dane", dodatkowo wydaje mi się, że z portalu zniknął mój profil (który powinien być tutaj (KLIK), z kolei profil na forum wygląda normalnie (KLIK).

 

Bardzo mi zależy na odzyskaniu dostępu do konta, ponieważ wcześniej byłem dość aktywnym użytkownikiem forum (obecnie aktywnością nie powalam, ale jednak), a czasem lubię napisać jakiś komentarz pod aktualnościami. Sam profil zakładałem w 2008 roku, więc jest to trochę "mojej forumowej historii".

 

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc, lub chociaż komentarz w tej sprawie (chociażby do kogo mam się z tym zgłosić).

 

Pozdrawiam

Kopec23

Edytowane przez kopec23_kontoawaryjne
Link to post
Share on other sites

Pozwolę się dodać coś w tym temacie. Coś się musiało stać, bo chociaż logowanie na komputerze (różne przeglądarki) dalej nie działa, to dziwnym trafem udało mi się zalogować za pomocą Tapatalka.

 

Może jest to jakoś połączone z Tapatalkiem

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zmiana hasła raczej nie pomoże, jak mówiłem udało mi się je zresetować, jednak dopiero za pomocą Tapatalka. W przeglądarce po wpisaniu loginu nie otrzymuję maili (a jest informacja o jego wysłaniu), a po wprowadzeniu maila system wyrzuca wiadomość: "wprowadzono niepoprawne dane".

 

Swoją drogą z panelu kontaktowego wysyłałem już kilka zapytań i w sumie nie wiem czy zostały bez odpowiedzi, czy po prostu do mnie nie dotarły... (kwestię trafienia do spamu wykluczam, bo sprawdzam też ten folder).

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

W razie "w" jest jeszcze możliwość połączenia kont. Można połączyć Twoje obecne z tym starym. Wszystkie posty, PW ze starego trafią na nowe konto (to z którego aktualnie piszesz). W takim przypadku danych do logowania używasz z nowego konta.

Ale to tylko ostateczność.

 

Próbowałeś logowania na portalu i na forum osobno?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...