Skocz do zawartości

Płyta główna pod 6600K, nie będę łączył dwóch kart.


Recommended Posts

Cześć,
składam nowy komputer i wybrałem jako procesor 6600K. Która płyta będzie najlepsza pod ten procesor?Nie będę używał żadnych CrossFire, SLI itp.Jedyne co będę robił to podkręcał procesor i może w przyszłości GTX 970(jak się tego nauczę :) ).Wiadomo, chciałbym jak najwydajniejszą płytę za przystępną cenę.Myślałem o  MSI Z170A Gaming M3 http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z170a-gaming-m3-z170-ddr4-sata3-usb-3-1-atx-7978-001r-768604/?gclid=Cj0KEQiAz5y1BRDZ4Z_K_eGa84cBEiQAtQkeaNWdWBPB5-LYR0ORsd4qkKfN8i3W9farRlbgcx96sVYaAs9a8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

 

Miałbym ją za ~500zł(zimowy cashback -100 zł) jeżeli kupiłbym ją jutro także proszę o szybkie odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Bierz śmiało, płyta nie ma sli i dźwiękówka jest nie najwyższej jakości jak na gaming z tego co pamiętam  ale za ~500 zł opłacalny zakup póki jest jeszcze ten cashback,  jeżeli bys kupował w normalnej cenie to zdecydowanie lepiej wziąć astocka extreme 4 czy pro gamin od asusa.

Link to post
Share on other sites

Bierz śmiało, płyta nie ma sli i dźwiękówka jest nie najwyższej jakości jak na gaming z tego co pamiętam  ale za ~500 zł opłacalny zakup póki jest jeszcze ten cashback,  jeżeli bys kupował w normalnej cenie to zdecydowanie lepiej wziąć astocka extreme 4 czy pro gamin od asusa.

Orientujesz się może,czy żeby dostać tą stówke z powrotem muszę kupić płyte do jutra, czy do 29 lutego?U MSI nie jest jasno napisane.

A co do płyt,które wymieniłeś to niestety są dla mnie za drogie.Chciałbym wydać na nie max 600zł. I tak mocno zawyżam budżet przeznaczony na kompa.

Edytowane przez Ryusse
Link to post
Share on other sites

Orientujesz się może,czy żeby dostać tą stówke z powrotem muszę kupić płyte do jutra, czy do 29 lutego?U MSI nie jest jasno napisane.

A co do płyt,które wymieniłeś to niestety są dla mnie za drogie.Chciałbym wydać na nie max 600zł. I tak mocno zawyżam budżet przeznaczony na kompa.

To obowiązuje do 29 lutego bodaj do wtedy musisz zakupić mobo i potem jest 30 dni na aktywacje od dnia kupna. Ale nie jestem pewny na 100%,

Link to post
Share on other sites

To obowiązuje do 29 lutego bodaj do wtedy musisz zakupić mobo i potem jest 30 dni na aktywacje od dnia kupna. Ale nie jestem pewny na 100%,

Dzięki za informację, mógłbyś jeszcze polecić jakąś inną kartę/karty pod i5 6600k do 6 stówek?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...