Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Project Electro Core P5

Thermaltake Core P5 Modding PC Electro worklog water cooling lc wc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 jakubulec

jakubulec
  • Amator

• 58 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 17:48

No papier po to aby brzeg na linii cięcia się nie przypalał. Jeśli ustawisz zbyt dużą moc do zbyt małej prędkości cięcia, laser zaczyna topić i palić na linii cięcia. Można bez tego papieru ale to wymaga więcej niż jednego cięcia i dopasowania prędkość-moc.

Papier identyko jak taśma malarska tylko jest szerszy. w sumie taśmę malarską chyba tez możesz zastosować.

• 1

#62 elder

elder
  • Touch of darkness

• 606 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 20:27

TROTEC 100 od siedmiu lat tnie elementy z akrylu oklejane folią Aslan czy Oracal i żyje.

Ma dobrej klasy wyciąg wentylacyjny podłączony i tyle.

Są materiały/tworzywa sztuczne których nie tnie się laserem bo syfią okrutnie i degraduje się osprzęt maszyny

ale bez przesady z folią...nikt tego nie tnie w tysiącach sztuk,to sporadyczne zlecenia.

Pewnie autem w deszczu też Ci "oszczędni spece od lasera" nigdy nie jeżdżą bo się szybciej zużyje.

• 1

#63 electro18

electro18
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 24 postów
  • GG:6872874
  • Miejscowość:Poznań

Napisano 14 marzec 2016 - 22:47

Elder ostanie zdanie najbardziej mi się podobało i sądzę, że może być tak jam mówisz. Po tych całych "przygodach" sądzę, iż uśmiechnę się do Ciebie (oczywiście jak znajdziesz chwilę czasu), abyś wykonał mi moje logo, bo po zdjęciach Twoich prac widać, że jakość jest mistrzowska. Jest na to jakaś szansa, bo wiem że ostatnio zajmujesz się większymi projektami.

• 0

#64 elder

elder
  • Touch of darkness

• 606 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 11:32

Pisz na PW,jak dla Sogetsu będę robił grawerki do projektu to Twoje logo wytnę.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Thermaltake, Core P5, Modding, PC, Electro, worklog, water cooling, lc, wc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych