Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Jak zawsze i tak największy problem to będzie rozmiar...

Pewnie zaraz fashion świry z bencza wytkną, że towar słaby, bo materiał nie jest z Mediolanu czy coś.

 

image.thumb.png.02bb3c6a5dc3546617e7137c3430e03f.png

  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, FeX napisał:

Jak zawsze i tak największy problem to będzie rozmiar...

Pewnie zaraz fashion świry z bencza wytkną, że towar słaby, bo materiał nie jest z Mediolanu czy coś.

 

 

Ja się nie znam, płaszcz to płaszcz, koszula to koszula, jak jest dobra jakościowo to mnie to tito jakiej firmy jest ;D

Edytowane przez Andrew
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 17.03.2024 o 08:46, Kapitan Jawor napisał:

Z racjibl tego, że stare gumowce, w których śmigam na ogródku, zaczęły mi przeciekać, a nie mam pojęcia, gdzie jest dziurka i jak ją naprawic, musiałem ogarnąć nowe. Wybór padł na takie oto Dunlopy:

 

DpZpr6z.jpg

 

Dunlop chyba też opony produkuje:->

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites
W dniu 17.03.2024 o 20:12, karai napisał:

@ up 

A jak tam z przyczepnością na mokrej lub śliskiej nawierzchni? Model całoroczny ? 

Na chwilę obecną, jeszcze ich nie wypróbowałem. No bo tak - odebrałem je z paczkomatu w sobotę około 20:40 (wracaliśmy z Kołobrzegu). Dziś wywieźliśmy je na ogródek. Byłem tam dosłownie chwilę (po deszczówkę do kwiatów stojących na korytarzu). Wypróbuję je najprawdopodobniej w najbliższą sobotę (wtedy mają odkręcić główny zawór wody. Niby już parę lat temu, położyli plastiki, nie mniej na zimę zakręcają). Buty faktycznie nie mają ocieplenia. Nie jest potrzebne. W październiku, kończymy sezon ogródkowy.

Edytowane przez Kapitan Jawor
Link to post
Share on other sites

Ja mam takie klasyczne boryny stomilowskie... oczywiście jak na stomil przystało na mokrym jest lipa, za to filc ciepły i nie od parady w nazwie z gumą się znalazł.

ce3419faebbc747e2046daff7ec36ed0.jpg

 

Mam też drugie, takie bardziej gustowne na niedzielę i święta, ale za to na mróz gorsze:

kalosze-ochronne-meskie-rozmiar-o4-fo-sr

Zarówno jedne jak i drugie w razie konieczności można dorzucić na proteście kiedy opon już zabraknie.

 

 

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 5
  • Haha 2
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 16.03.2024 o 17:53, Tomi29 napisał:

Klawiatura HyperX Alloy Core RGB, używka ale w bardzo dobrym stanie:

 

 

Zrzut ekranu 2024-03-16 174914.png

 

Jak wrażenia z użytkowania? Poszukuję właśnie cichej klawiatury, która będzie nadawała się zarówno do pisania, jak równiez grania.

 

^^

 

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Skaza napisał:

 

Jak wrażenia z użytkowania? Poszukuję właśnie cichej klawiatury, która będzie nadawała się zarówno do pisania, jak równiez grania.

 

^^

 

 

Będę miał tą klawiaturę dzisiaj w paczkomacie, najpóźniej jutro. Gość nadał paczkę wczoraj po 21:00:/ a kurier odebrał z paczkomatu dzisiaj po 15:00. Na pewno dam znać jak się sprawuje.

Edytowane przez Tomi29
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, FeX napisał:

Chrupie?

Przyszedł mi płaszcz z Vistuli. Wiedziałem, że będą problemy emoji28.png O ile w barkach jest akurat, to wszystko poniżej to totalny worek.

Właśnie przed oglądaniem nastawiałem się, że może być różnie, a jest spoko, miejscami lekki nalot na podwoziu, ale dosłownie taki jak w każdym innym aucie z tego rocznika. Kilka rzeczy do dopieszczenia i mam nadzieję, że z 2 lata będzie cieszył spokojna eksploatacja. 

Link to post
Share on other sites

Do subaraka: egr, napinacz paska, olej +filtr.
Nowy egr chyba taniej wyszedł niż próba czyszczenia starego (przez mechanika), o czasie nie wspominając. Póki co działa, ale zobaczymy w trasie.

Screen Shot 03-20-24 at 11.37 AM.PNG

Screen Shot 03-20-24 at 11.38 AM.PNG

Screen Shot 03-20-24 at 12.10 PM.PNG

Edytowane przez leto87
  • Lubię to 5
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, FeX napisał:

Chrupie?

Przyszedł mi płaszcz z Vistuli. Wiedziałem, że będą problemy emoji28.png O ile w barkach jest akurat, to wszystko poniżej to totalny worek.

Problem to jest dopiero po pierwszym praniu:P

Screenshot-20240320-152123944-1.jpg

  • Lubię to 4
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 19.03.2024 o 09:19, Skaza napisał:

 

Jak wrażenia z użytkowania? Poszukuję właśnie cichej klawiatury, która będzie nadawała się zarówno do pisania, jak równiez grania.

 

^^

 

 

@Skaza Super klawiatura i świetnie wykonana, jest dosyć ciężka ale to chyba dobrze świadczy o klawiaturze. Przyjemnie się pisze, wygodny skok klawiszy i wyprofilowanie przycisków świetne. Jest bardzo cicha, jeśli chodzi o gry przetestowałem na Alone in the dark przyjemnie się naciska klawisze, same plusy. Patrzyłem w internecie to cena nowej zaczyna się już od 179 zł, warto kupić tak szczerze mówiąc jakość na jak najwyższym poziomie. Ta którą kupiłem pomimo, że używana jest prawie jak nówka.

Edytowane przez Tomi29
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...