Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

4 godziny temu, Han44 napisał:

Nowe klamoty w przyzwoitych cenach, cały czas na Intelu a na stare lata na Amd i chyba to już ostatnia platforma. Zostało tylko gpu 3080 Asusa, psu Corsair i obudowa Phanteks.

Na focie brak blistra od ssd Kingstona 2TB fury  renegate , ssd Crucial jest na przerost ,ale mając to nowe gniazdo chciałem tam mieć właśnie coś do tego gniazda.

Jeszcze z czasem nowsze gpu i psu to na razie styka.Do Ryzena dostałem kod na Avatara Frontiers of Pandora, wiem że nie ten dział (ostatnio mało czasu)ale może ktoś chętny?.

 

Chętny;)

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Han44 napisał:

Nowe klamoty w przyzwoitych cenach, cały czas na Intelu a na stare lata na Amd i chyba to już ostatnia platforma. Zostało tylko gpu 3080 Asusa, psu Corsair i obudowa Phanteks.

Na focie brak blistra od ssd Kingstona 2TB fury  renegate , ssd Crucial jest na przerost ,ale mając to nowe gniazdo chciałem tam mieć właśnie coś do tego gniazda.

Jeszcze z czasem nowsze gpu i psu to na razie styka.Do Ryzena dostałem kod na Avatara Frontiers of Pandora, wiem że nie ten dział (ostatnio mało czasu)ale może ktoś chętny?.

IMG_20231210_124027.thumb.jpg.f60f4ec5388084386ceecc6390d204ec.jpg

Do stacjonarki ja czekam na drugą generację kontrolerów ssd pcie-5 i zenka 5. Na razie 5900X i raid co w sumie daje to samo. Obecne kontrolery i kostki nie wyrabiają i o ile sekwencja na pcie 5 jest ok to juz losówka taka jak na pcie 4. Do tego odstręcza mnie 2500 cykli P/E na B58R co wygląda biednie nie tylko wobec rynkowego standardu (3000 cykli P/E) ale i wobec poprzedniczek (B47R popularne 176 Microny chętnie łaczone z Phisionem E18 5000 cykli P/E)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 10.12.2023 o 18:39, Andrew napisał:

Do tego Ryzena to kod dostałeś w pudełku czy to się gdzieś rejestruje? Bo ja nic takiego nie dostałem :x

Tak po 14 dniach dostałem tam gdzie kupiłem czyli komput...

W dniu 10.12.2023 o 18:48, ODIN85 napisał:

Kod dają po 14 dniach od zakupu.

Tak masz rację , ale w kompu...musiałem zarejestrować na ich stronie , podać numer faktury i nr. cpu ,choć to dla mnie to idiotyczne , przecież przy zakupie mają te wszystkie dane  u siebie i kod na grę powinien przyjść z automatu razem z zakupem. A i tak musiałem zadzwonić ponieważ spóźniali się :D

Link to post
Share on other sites
56 minut temu, Han44 napisał:

Tak po 14 dniach dostałem tam gdzie kupiłem czyli komput...

Tak masz rację , ale w kompu...musiałem zarejestrować na ich stronie , podać numer faktury i nr. cpu ,choć to dla mnie to idiotyczne , przecież przy zakupie mają te wszystkie dane  u siebie i kod na grę powinien przyjść z automatu razem z zakupem. A i tak musiałem zadzwonić ponieważ spóźniali się :D

Tak było kiedyś ale Janusze zwracały karty/procki a kody opychali:rotfl:

Dlatego teraz wysyłają jak minie czas na zwrot.

Edytowane przez ODIN85
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Tak było kiedyś ale Janusze zwracały karty/procki a kody opychali:rotfl:

Dlatego teraz wysyłają jak minie czas na zwrot.

Wszystko rozumiem ale po co jeszcze muszę się spowiadać wypełniać przez ich stronę formularz, powinni tylko poinformować że po 2 tygodniach dostanę grę , kod  czy inny gratis na adres kupującego w mailu, których i tak dużo wysyłają. Ale ok jest jak jest.

Link to post
Share on other sites

Anker Soundcore Motion+ w miejsce stojącego za nim Umca umca Tronsmart T6. Jedzie jeszcze do mnie drugi na prezent %-) na wspólnych spotkaniach będzie stereo z funkcją TWS.

Ruql6kC.png

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 6
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
5 minut temu, jozek23 napisał:

Oby były z jednej wersji ( bo są dwie)

 

Jakie są różnice? Z użyciem appki z tego co widzę da się aktualizować firmware.

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

Nie sparują się , mają różne wersje bluetooth

8 minut temu, CrisPell napisał:

Z użyciem appki z tego co widzę da się aktualizować firmware.

Ja kupowałem w odstępie 2 lat i się okazało że stary i nowy nie parują się . Aktualizacja tego nie zmieni .

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
11 minut temu, jozek23 napisał:

Ja kupowałem w odstępie 2 lat i się okazało że stary i nowy nie parują się . Aktualizacja tego nie zmieni .

 

2 lata to fakt może się tak stać skoro w jednym modelu potrafią pojedyncze elementy zmieniać. Musiałbym trafić jakiś z leżaków ze starej partii.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Han44 napisał:

Wszystko rozumiem ale po co jeszcze muszę się spowiadać wypełniać przez ich stronę formularz, powinni tylko poinformować że po 2 tygodniach dostanę grę , kod  czy inny gratis na adres kupującego w mailu, których i tak dużo wysyłają. Ale ok jest jak jest.

Kiedyś z jednego sklepu dostałem dwa kody. To pewnie ma zapobiec takim sytuacją.:P

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...