Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Mam nadzieje, że tym razem się uda ;) Wcześniej zamówiłem Denona DHT-S517 ale Amazonowi się paczka zgubiła i mogliby wysłać za ponad miesiąc (co łącznie dawałoby ponad 2 miesiące dostawy xd ) i postanowiłem zaryzykować z tym Sony - do TV będzie mi lepiej pasować :D 

image.thumb.png.b6caa332eaa0b64f808217c1784598d6.png

  • Lubię to 7
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Gregu82 napisał:

kurcze, kiedys kino domowe kupowało sie dla dzwięku, a dzisiaj dla dopasowania..... się porobiło....

 

Może trochę źle napisałem, wiadomo kupiłem to dla dźwięku a raczej jego poprawy. Sam nie jestem jakimś wielkim melomanem więc dla mnie nie musi to być super pro ale chciałem coś więcej niż głośniki z TV czy laptopa.

Ale fakt to że TV Sony i soundbar (czy tam kino domowe) Sony to dla mnie wartość dodana. Jakbym miał mieć soundbar jakiegoś innego producenta TV to bym miał jakieś jakieś wewnętrzne opory - nawet jakby miało to grać lepiej niż ten. Dlatego szukałem czegoś od firmy typowo audio albo od Sony a ten się trafił w całkiem fajnej cenie. 

Link to post
Share on other sites
50 minut temu, Tomi29 napisał:

 

@kazadan666 Ty to chyba zakupocholikiem jesteś8-) ciągle coś kupujesz, co dobitnie widać w tym temacie na forum :D 

Po coś się chyba pracuje :). Pieniądz musi krążyć aby później wrócił :)

40 minut temu, ODIN85 napisał:

Bez real foto to ja też mogę sobie tak zamawiać i tu wstawiać:menda:

To kto Ci broni wstawiać?

Link to post
Share on other sites

Już miałem kupować jakiś czas temu za 24,99$, bo pomiary wskazywały, że słuchawki mają potencjał fajnie zagrać.

Nagle shenzenaudio wyskoczyło z ceną 9,99$, więc nie było się co zastanawiać.

 

Słuchawki już u mnie i pomiary po raz kolejny nie zawiodły :D Można polecać i za 25$.

Moondrop Space Travel TWS Earphone Bluetooth 5.3 Noise Canceling True  Wireless Stereo IEMs

  • Lubię to 7
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, pendzel_3 napisał:

Do czego mniej więcej można to porównać brzmieniowo?

 

To stara się grać, jak typowy Harman, tylko jest lekko ciemniej, bo wyższa średnica trochę ucięta.

Także to takie trochę spokojniejsze Buds2. W apce masz do wyboru 3 tryby EQ - monitor, reference i basshead, więc też jakieś możliwości są.

 

Jak ktoś lubi głośno słuchać to może mu być mało, bo jeśli jestem w stanie ich słuchać na full to nie mogą być głośne :) Dla mnie są wystarczająco głośne. Pewnie też to będzie czynnik, który ograniczy czas pracy na baterii, bo te zakładane 4h to też pewnie nie na 100% głośności.

  • Haha 1
  • Dzięki 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...