Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 1.10.2023 o 18:42, Krzysko napisał:

Jeszcze nie kupiłem ale jak na razie wypowiedziałem, zobaczymy co zaoferują teraz.

 

75219403_Zrzutekranu2023-10-01184115.png.825a90b632dd6ec3a284357b62d9b342.png

 

Dzwonili z działu utrzymania klienta. Dają wszytko co mam i może nawet Disney+ dadzą za free, nowe dekodery i 6 miesięcy za darmo. Później 105 zł/miesiąc więc 5,10 zł drożej niż teraz ale suma sumarum wychodzi 79 zł/miesiąc po rozbicie całości na 24 miesiące. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiem o tym właśnie, będę cisnąć gościa żeby dał na 2 lata. CP mamy już z 20 lat więc będę negocjować ostro.

7 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Doczytaj o Disney+, czy 2 lata gratis, czy rok.
Bo inni gratis dają tylko rok, a potem uwaga 37,99 zł /miesiąc, bo od 01.11. Disney podnosi ceny.emoji35.png

 

Podpisałem. Pakiet L, HBO MAX, Eleven Sports (zamiast FilmBOX, którego i tak nie oglądaliśmy w sumie), Disney+ na cały okres umowy za darmo, multiroom i dekodery Polsat Box 4k i 4k lite (aktywacja 58 zł), 6 miesięcy za darmo a później 105 zł/miesiąc.

Link to post
Share on other sites
W dniu 12.10.2023 o 14:13, Krzysko napisał:

Podpisałem. Pakiet L, HBO MAX, Eleven Sports (zamiast FilmBOX, którego i tak nie oglądaliśmy w sumie), Disney+ na cały okres umowy za darmo, multiroom i dekodery Polsat Box 4k i 4k lite (aktywacja 58 zł), 6 miesięcy za darmo a później 105 zł/miesiąc.

@Krzysio niestety to już musztarda po obiedzie  ,ale Ty nic nie ugrałeś jako wieloletni klient wręcz przeciwnie podpisałes ofertę jak dla nowych  z małym bonusem .

 

Pakiet L  dla stałych klientów    jest do dostania za 60zl  ,a widziałem oferty za 55zl

Pakiet polsat sport+eleven+ canal +sport za 15-20zl

 

Dekodery 4K  fajnie  wyglądają ale gdzie na polsacie masz treści 4k ?  to tak na marginesie i ta aktywacja 60zl :roll:

Ten Disney,   HBO to  taki lep  niewarty ceny  to nie te czasy jak się brało VOD na cały rok z góry . Teraz się rotuje serwisami  raz ze jest ich dużo  ,dwa wychodzi  taniej 3   oglądasz to co chcesz  tzn kupujesz Disney na miesiąc oglądasz to co chciałeś i nara , za  dwa miesiące kupujesz Netflix oglądasz co chciałęś i nara . Nie ma sensu tego trzymać .

 

Ktoś cię dobrze nakręcił  :/  ,  na ile dni przed końcem umowy podpisałeś tą umowę  ?

 

Link to post
Share on other sites

@raiders nowy klient ma mniej a w salonie to już w ogóle grają w wuja, umowę miałem na czas nieokreślony. I stare dekodery ESI-88, który się zawieszał i tracił obraz oraz HD6000, w którym coś zaczęło syczeć a wymienić na nowe (nie te same) mi ich nie chcieli bez podpisania "nowej" umowy. HBO miałem w starej umowie więc zostało. Dekodery wziąłem "na przyszłość" bo pewnie nie prędko wprowadzą coś nowego. TV mało oglądam, tata z mamą więcej oglądają. U mnie w większości Netflix, Prime, Showtime, HBO. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...