Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Zgadza się ale jestem w trakcie zmiany bo już się kończy, najwyższy czas na coś nowszego (pewnie postawie na Ryzena) o ile ceny mnie nie dojadą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, raiders napisał:

16l  paliwa pb95  po 6.20 se kupiłem ..... w piątek  i coraz bardziej zastanawiam się  czy nie kupić jakiegoś  rowera :co:

Tragedia jak to poleciało w tym tygodniu. W poniedziałek tankowałem po 5,99 PB95, 2,69 LPG, w piątek było już 6,30 oraz 2,94, a wczoraj jechałem do kina to już było 6,50 oraz 3.24 :o:cry:

 

Z zakupów ostatnio:

Na gwałt końcówki robiłem SPA PS4 Pro i okazało, że cóż mam T8, ale bez otworu... No i dawaj do Leroya, bo zatrzymałem się na PSU przy rozbieraniu. Kolejna giera za 17zł.

DfGHqu2.jpgcaG16nI.jpg

A cóż dobrze, że się dobrałem, bo syfu było trochę, a konsola dziewicza w środku.



aTHGyLd.jpgt8YeiDw.jpgfJjo3E5.jpg

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, CrisPell napisał:

Tragedia jak to poleciało w tym tygodniu. W poniedziałek tankowałem po 5,99 PB95, 2,69 LPG, w piątek było już 6,30 oraz 2,94, a wczoraj jechałem do kina to już było 6,50 oraz 3.24 :o:cry:

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 


aTHGyLd.jpgt8YeiDw.jpgfJjo3E5.jpg
 

 

 

Nie ma co się czarować w tym tyg  .dobijamy  do ok 6.80-7zl za  bene ,  31 marca chyba kończy się ta śmieszna tarcza  co nam obniżyła cene paliw o 50-60gr ...także też już można sobie to doliczyć do ceny co by nie było zawału  1 kwietnia (nie to nie będzie pryma aprylis) .

Tak w  kwietniu 7.50zl  /1l pb95  wcale mnie nie zaskoczy .A  jak czytam  wypowiedzi tych analityków to mówią nawet o 9zl /1l  :D:facepalm:

Link to post
Share on other sites

@up raz spontanicznie kupiłem żonie taki bukiet, to mnie cała rodzina kolejne 2 miesiące pytała "co odje***em, że takie kwiaty kupiłem" a teściowa wzięła na bok i pytała czy wszystko u nas ok (bo fota poszła na insta)

Edytowane przez Cepheus119
  • Lubię to 1
  • Haha 6
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
42 minuty temu, Cepheus119 napisał:

@up raz spontanicznie kupiłem żonie taki bukiet, to mnie cała rodzina kolejne 2 miesiące pytała "co odje***em, że takie kwiaty kupiłem" a teściowa wzięła na bok i pytała czy wszystko u nas ok (bo fota poszła na insta)

Nie wiem jakie relacje są w Twojej rodzinie ale moja ma głęboko w poważaniu co i jak kupuje własnej żonie. Najważniejsza jest pamięć. A co komu do tego jak dup.... nie jego.

image.thumb.png.aeab52eb9c6e135cf13395d8c741be0d.png

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...