Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

No, aż sam się zdziwiłem, ale... jest :D

Nie powiem na 100% czy to chorizo, bo ciężko odróżnić smak w mrożonce, ale na mój gust - smak podobny.

Co więcej jest tego sporo. Pełno kawałków chorizo + sporo salami. Ogólne wrażenia jak najbardziej na plus. 750g dobrej pizzy za 10 zł więc jest ok. Sos to raczej nie przecier, a jakby nawet to ma ciekawy smak. Ogólnie lekko słodko-ostry ;)

 

Bigi

już za późno :D

Tu nawet nie chodzi o silną wolę, ale na siłkę zamierzam iść od przyszłego tygodnia, a nie mam diety jaką bym chciał mieć - została mi od dietetyka, ale nie jest zbyt optymalna dla mnie pod względem czasowym - sporo wymyślnych dań na śniadanie czy 2. śniadanie, które robię 30 minut każde - a to dla mnie strasznie zniechęcające. W tym tygodniu złapię kontakt z takim jednym facetem - dietetyk, trener i motywator w jednym. Ze dwie/trzy wizyty żeby wszystko skontrolować i jazda z koksem.

 

Swoją drogą, jeśli ktoś ma zamiar i trochę kasy wolnej, to polecam takie imprezy jak dietetyk, motywator czy osobisty trener, bo jeśli ktoś cierpi na brak motywacji, a na prawdę chce schudnąć/zbudować sylwetkę, to taka osoba może sporo pomóc. Regularne wizyty dają kopa - wiesz, że za miesiąc masz osiągnąć jakiś cel i ta osoba Cię skontroluje, a jeśli ktoś ma problem z motywacją i robi coś sam w danym kierunku to albo celu nie osiągnie, albo będzie jej to szło strasznie długo. Mówię z własnego doświadczenia - pół roku pracy z dietetykiem i rok "pracy" samemu - w rezultacie zaczynam od zera :/

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

@Igor

 

Mam i mogę powiedzieć, że jest kilka niedociągnięć.

Wszystkie związane z rolką.

 

Pochylenie na boki działa za lekko, obracanie w trybie precyzyjnym działa za lekko, ŚPM działa za ciężko.

 

To by było tyle bo reszta jest na +.

Nic nie zastąpi mi przycisku MUTE pod kciukiem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Mam i mogę powiedzieć, że jest kilka niedociągnięć. Wszystkie związane z rolką.

 

Ja się w tej rolce zakochałem od pierwszego użycia. Pracując przeglądam masy dokumentów i pozbawiona oporu rolka to dla mnie rewelacja. Najważniejsze jednak że przy przeglądaniu internetu mogę ją równie szybko przełączyć w tryb precyzyjny. Nie używam w rolce pochylania na boki. W przeglądarce "wstecz" i "dalej" mam pod kciukiem. Ot, kwestia preferencji. 

 

Edyta:

iksde

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...