Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

27 minut temu, marik81 napisał:

Nowy ekran do projektora, trochę gimnastyki przy wieszaniu było.
W porównaniu do starego białego, szary wypada o niebo lepiej, nie sądziłem, że będzie aż taka różnica w wyświetlanym obrazie.
 

Ponoć śmierdzi! Daj znać, bo aktualnie wybieram pomiędzy Optoma i Elite Screens

Link to post
Share on other sites
W dniu 22.04.2024 o 18:07, Han44 napisał:

Wiele razy tam kupowałem kupę lat ale nigdy jeszcze nie otrzymałem nowej używanej rzeczy .Zawiodłem się.

No widzisz, ja kupowałem wiele razy a ani razu nie dostałem nowej rzeczy, zawsze syf po zwrotach.

 

Szczytem chamstwa była kierownica Thrustmastera pokryta mazią jakby z tłuszczu i pyłu papierosowego czy chłodnica EK z resztkami płynu w środku i bez śrub. Nigdy więcej tego g*wno sklepu.

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
20 minut temu, kubbak napisał:

No widzisz, ja kupowałem wiele razy a ani razu nie dostałem nowej rzeczy, zawsze syf po zwrotach.

 

Szczytem chamstwa była kierownica Thrustmastera pokryta mazią jakby z tłuszczu i pyłu papierosowego czy chłodnica EK z resztkami płynu w środku i bez śrub. Nigdy więcej tego g*wno sklepu.

Kuriera zamówiłem dwa dni temu przez ich system zwrotu ,RMA mam od 3 dni i dalej nie mam odpowiedzi kiedy kurier odbierze kartę, wczoraj napisałem do nich to odpowiedź że dzisiaj będzie, dalej ujajany i czekam siedzę w domu.Ciągle frazesy typu drogi kliencie , przepraszamy itd , jak się wk... to pójdzie sprawa inna drogą nie pozwolę sobie na lekceważenie i brak szacunku do mnie i mojej kasy, A do tego co napisałeś ,,a ani razu nie dostałem nowej rzeczy, zawsze syf po zwrotach'' to tu akurat może miałem szczęscie, zwracam uwagę na plomby i w momencie otwierania czy nie było ingerencji innych łapek.Teraz od razu brak folii na karcie zadecydował o tym że od razu zacząłem konwersację drogą mailową, to że na kartonie nie było plomb ani na zewnętrznym ani wewnętrznym to jeszcze zrozumiem na unboxingach nigdzie nie było w necie (choć dziwię sie firmie Asrock) ale na karcie folia istnieje niestety , nie jest to moja pierwsza karta tylko któraś z koleii i wszystkie były ofoliowane nawet na wentylatorach na backplate oraz nawet z frontu jak moja ostatnia tuf 3080 od asusa.

4 godziny temu, kubbak napisał:

Szczytem chamstwa była kierownica Thrustmastera

Karta spakowana czeka na kuriera , na maile nikt nie odpowiada dalej nie wiem kiedy kurier aż tu nagle mail lecę otwieram a tu ? ręce opadają Profeska jak .....dodam tylko to https://www.morele.net/onas/

 

734737482_Beztytuu.thumb.png.678678333bca197cc9b507173ad695b5.png 

  • Smutne 2
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, kubbak napisał:

No widzisz, ja kupowałem wiele razy a ani razu nie dostałem nowej rzeczy, zawsze syf po zwrotach.

 

Szczytem chamstwa była kierownica Thrustmastera pokryta mazią jakby z tłuszczu i pyłu papierosowego czy chłodnica EK z resztkami płynu w środku i bez śrub. Nigdy więcej tego g*wno sklepu.

Ja ostatnio kupowałem licencję elektroniczną. Co może pójść nie tak? Przecież nie sprzedadzą po zwrocie - zaciągną kod z systemu i wyślą... Prawda?

No nie robaczki. Dwa tygodnie oczekiwanie na realizacje, a potem sami z siebie anulowali i po kolejnych dwóch tygodniach udało się odzyskać kasę oczywiście nie bez interwencji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...