Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ponaklejać jakieś naklejki w budzie to był czas a już folii zdjąć to nie. Jak w tym kraju ma być dobrze. 

 

A tak na poważnie, ładny czysty build, sam bym taki przytulił, natomiast w erze gdzie można teleportować informację kwantową szybciej od światła oraz mieszać bigos w thermomixie, wymóg stosowania jakiś podpórek pod GPU, żeby to jakoś w poziomie szło to jest jakiś ponury żart

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Cepheus119 napisał:

Ponaklejać jakieś naklejki w budzie to był czas a już folii zdjąć to nie. Jak w tym kraju ma być dobrze. 

Jutro będę jeszcze grzebał bo kieszeni do HDD BQ nie raczył dać w zestawie.

Zastanawiam się też czy by jakichś innych wentyli na przód nie dać. 

Edytowane przez Mirinda
Link to post
Share on other sites

Ech Czesiu, powielasz jakieś plotki z ubiegłego roku
QD-OLED jest na rynku już od ponad roku, technologia jest już znana i prawie wszystko o niej wiadomo. Te matryce stosuje Sony w swoich oledach.
A jako, że egzemplarz, który zamówiłem został wyprodukowany we wrześniu, wiec jest szansa na panel 2. generacji, bardziej trwały.
Matryca WOLED od LG też kiedyś była przełomem, ale świat idzie na przód
Więc podsumowując, ani trochę mi nie szkoda kasy na tak świetny OLED
Poza tym, ja od czerwca miałem S95B, ale zrobiłem mu kuku (przetarłem warstwę antyodblaskową, bo mi coś upadło na panel...wstyd pisać ) i za nic bym go nie zamienił, ale to uszkodzenie doprowadzało mnie do szewskiej pasji.
Więc doskonale wiem czemu chciałem S90C

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...