Skocz do zawartości

Headset w przedziale cenowym 200-250PLN lub zestaw słuchawki + mikrofon


Recommended Posts

Witam. Przez ostanie półtorej roku byłem posiadaczem headsetu Steelseries Siberia v2, niestety wczoraj kot wałęsając się po moim mieszkaniu, napotkał ich kabelek i słuchawki poszły się kochać. Dlatego też szukam dobrego headsetu w przedziale cenowym podanym w temacie lub zestawu słuchawki + oddzielnie mikro. Zastanawiałem się nad Logitech g230 lub czy nie odkupić raz jeszcze siberii. Nie wiem jednak czy w tej cenie jest jakieś lepsze/korzystniejsze dla kieszeni wyjście z sytuacji więc proszę o pomoc :)

Karta dźwiękowa jest zintegrowana z płytą główną a sama płyta liczy sobie koło 5 lat więc szału nie ma :P

Link to post
Share on other sites

Hiperx cloud versja1 albo hmc631 innej opcji headsetach nie ma do tej kwoty

Cześć Bleck. Używałeś HMC631? ja miałem 3. I co z tego, że dźwiękowo ok skoro sypie sie jak najtańszy chińczyk. Wszystkie 3 wróciły do sklepu. Oddali kasę. Nawet nie robili problemu więc chyba popularny problem. 

 

Do autora zapytania. Będę wtórował za Fex'em z lekkim plusem dla Rockmaster OE bo chyba najbardziej uniwersalne przy tych propozycjach. Poczytaj testy.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio miałem sam kupić na testy HMC631, ale zauważyłem, że te słuchawki nagle stały się niedostępne. Stwierdziłem, że to wynik niedopracowania ich budowy, bo wiele osób na to się właśnie skarżyło.

Link to post
Share on other sites

A jeśli przypnę sobie tego zalmana do kabla słuchawek przy lewej słuchawce, nie będzie mnie źle słychać czy coś? Bo nie chciałbym sobie cały czas odpinać go od koszulki gdy będę wstawał od komputera a nie chce też krzyczeć do niego żeby mnie było słychać :P

Edytowane przez Fusher
Link to post
Share on other sites

Dobra ostatni dylemat jaki posiadam xd jeżeli kupię sobie zalmana i jakieś słuchawki za mniej więcej 170-200 max i nie będą to słuchawki gamingowe czy będę odczuwał dużą różnicę w grach np. csgo jeśli chodzi o pozycjonowanie strzałów i kroków w porównaniu do słuchawek Hyperx Cloud podłączonych przez mini jacki?

Link to post
Share on other sites

W sensie bajery w opisie typu"słuchawki specjalnie dla graczy, świetne pozycjonowanie odgłosów" itp. czy poczuję w tej materii różnicę pomiędzy jakimiś AKG a tymi Hyperx? czy AKG czy jakakolwiek inna firma "nie-gamingowych" słuchawek będzie gorzej oddawała że tak powiem przestrzenność w csgo niż hyperx'y

Link to post
Share on other sites

Jeśli słuchawki sprawdzają się w muzyce sprawdza się tym bardziej w graniu

Jeśli szukasz dobrych a tańszych popatrz za Hd669 takstarach ts-671 to słuchawki z dobrą przestrzenią i dobrym pozycjonowaniem jak za ta cene

 

W ponad 90% przypadkach tam gdzie pisze dla graczy to można od razu do kosza na śmieci ładować tu wyjątkiem są hipery właśnie

Link to post
Share on other sites
Jeśli słuchawki sprawdzają się w muzyce sprawdza się tym bardziej w graniu

reguła, jednak są wyjątki ,no właśnie -HyperX Cloud, tutaj lepiej mi to gra w muzyce jak podczas grania  :D Sa pewne niedostatki kreowania przestrzeni oraz sceny.Jednak to są słuchawki z mikrofonem, tak, czy siak, świetny wybór dla gracza ale jednak wolę zdecydowanie rekablowane CAL jak Hypery X na odpowiednim układzie podchodzącym pod jasne ,przestrzenne Xonary . Tutaj Essence robią świetną robotę z nimi. Lepiej rozplanowana scena, robi swoje,jak na zamknięte słuchawki rzecz jasna.

Link to post
Share on other sites

Wszystko polega na tym, żeby odnosić się do jakości adekwatnej do ceny. HyperX za 250-300zł oferują sporo.


Jednak, jak pomyślę, że za 400zł mogę kupić używki DT990Pro, to już trochę zmienia postać rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...