Skocz do zawartości

Lenovo y700 - problem z "metalicznym" dźwiękiem


Recommended Posts

Witam

Po lekturze tematów na forum kupiłem lenovo y700 w konfiguracji : i5 , 16gb ram , dysk 256 M2 i 1TB klasyczny bez systemu . Przebrnąłem przez problemy z instalacją Windowsa 7, bo na taki miałem licjencję.

Mam problem z dźwiękiem , wydaje mi się taki"metaliczy" i jak oglądam film to ewidentnie słychać echo . Sterowniki pobrałem ze strony Lenovo dla systemu Windows 7. Może jest tu gdzieś jakiś equlizer którego nie mogę znaleźć a muszę ustawić .



Proszę o jakieś sugestie

Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

Witam, zakupiłem ostatnio ten sam model, mam ten sam problem na tym samym OS. Występuje wyraźny pogłos, tak jakby subwoofer się spóźniał. Przepraszam, że odkopałem temat, ale stwierdziłem, że nie ma sensu zakładać nowego z analogicznym problemem. Będę wdzięczny za wszelką pomoc, wskazówki jak się go pozbyć. Bezskutecznie próbowałem tego sposobu: http://forum.pclab.pl/topic/1093996-Lenovo-Y700-Dziwny-d%C5%BAwi%C4%99k-g%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w/


Szukając dalej rozwiązania problemu natknąłem się na temat na forum lenovo, w którym jeden z użytkowników napisał, że pomogło zainstalowanie sterownika do win 10 zamiast 7, przetestowałem - jest zauważalnie lepiej, nie jestem pewny, czy to co teraz mi przeszkadza to pogłos , czy sposób w jaki grają głośniki, jeżeli pogłos to nie jest już ewidentnie tak wyraźny jak na początku, dla zainteresowanych link: https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-P-Y-and-Z-series/Y700-15ISK-Laptop-IdeaPad-sound-echo/td-p/3466936

Edytowane przez totek93
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...