Skocz do zawartości

White Shadow Worklog by leesiuu


Recommended Posts

Ciśnij ale pamiętaj o kilku rzeczach. Bądź stanowczy ale kulturalny bo jak będzie chamski w stosunku do nich zaufaj mi nie wyjdziesz na tym dobrze, postara się także nie starczyć ich od razu rzecznikiem praw konsumenta itd bo to też może obrócić przeciwko tobie, to jest opcja z której warto skorzystać ale gdy już na prawdę przegną np. będą trzymać płytę miesiąc albo dłużej. 

Link to post
Share on other sites

No jasne :)

Akurat co do samych gwarancji/zwrotów itp. zawsze staram się być na czasie, bo wszyscy wiemy jak wszystkie sklepy (czy to Allegro czy inny zakątek internetu) lubią nasze pieniądze ;)

 

Może uda się to jakoś szybko i sprawnie załatwić :)


Ale to jest dobry moment na (w końcu) ustalenie dobrej nazwy dla tego workloga. 

Myślałem coś o pazurach (znaczy o logo)

 

http://previews.123rf.com/images/frenta/frenta1101/frenta110100046/8597394-Horizontal-background-metal-ripped-monster-claws-Stock-Photo-claw.jpg

 

Wyciąć to w plexi poźniej i podświetlić tylko jaka byłaby do tego dobra nazwa? :)

 

Kurde, nie wiem. Pomocy :D

Link to post
Share on other sites

Łaskawcy odpisali - mogą mi wymienić płytę na nową, albo zwrócić koszta (1030 pln, gdzie teraz ta płyta kosztuje 1200+).

 

No nic, czas na małą kłótnie z morelkami - czekam na nową, zaplombowaną płytę w świeżutkim pudełku :)

Link to post
Share on other sites

No dokładnie - po zakupie deluxe spodziewam się lepszego traktowania :)


Przy okazji zasilacz leci na RMA - piszczące cewki podczas spoczynku to nie dla mnie (chociaż wiem, że to jest typowe w tym modelu w idle) :P

 

Może coś poradzą :)

Link to post
Share on other sites

No wiesz, jak 1200W ma dać tylko ~7% swojej mocy, bo wiecej komputer w idle nie zużywa to co się dziwić :D

 

Problem z AX'em jest znany - to właśnie w tym zasilaczu występowało najczęściej to buczenie. No ale zobaczymy ;)

 

 

BTW. Miał ktoś coś wspólnego z RMA Corsair'a? :)

Link to post
Share on other sites

Niestety trzeba posłać zasilacz na swój koszt. 

Nie jest to tanie. O ile pamiętam to chcą konkretnym kurierem.

 

Ja wysłałem 650W HX a przysłali z przeprosinami że nie mają tego modelu AX760W. Nawet z kosztami wysyłki byłem na plusie. 

Podejście do klienta było rewelacyjne. 

 

PS może za mało obciążyłeś zasilkę dlatego piszczy... 

Link to post
Share on other sites

Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować firmie:

Corsair_logo.png

 

Za profesjonalne podejście do tematu RMA, sprawną obsługę, szybką wymianę iii... za mój nowy zasilacz!

 

Jestem ogromnie szczęśliwy, że rozmowa z pracownikami firmy skończyła się na wymianie na inny model, który sam mogłem zasugerować!

 

THANK YOU!  :banan: 

 
A tutaj moje nowe cudeńko, które to pozuje do zdjęć :)
 
http://i.imgur.com/VZpjAKn.jpg
 
 
 
----------------------------
 
Co do płyty głównej - jest dalej w drodze do serwisu (z tego co mi się wydaje to serwis mają swój, wewnętrzny w PL). Chciałbym napisać coś pozytywnego, ale wysyłając zasilacz dzień później (po płycie) już jest nowy u mnie, a płyta nawet nie została przyjęta do serwisu....
 
Pozostało mi czekać do wtorku - wtedy to mija 14 dni od przyjęcia płyty. Stawiam się w sklepie po nówkę sztukę i składam komputer na nowo.
 
Powtórzę to, co jest bardzo znane na forach - NIE POLECAM firmy morele


http://images.freeimages.com/images/premium/previews/1059/10598279-rotten-apricot.jpg

Edytowane przez Leesiuu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...