Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, od niedawna zastanawiam się co jest najsłabszym ogniwem mojego PC.

 

Jak na razie wszystko mi wystarcza, ale mam zamiar kupić nowy monitor i chcę wiedzieć co wymienić, a co podkręcić aby gry typu GTA V działały w ok. 50 FPS na średnich w rozdzielczości 1920 x 1080.

 

Oto mój sprzęt:

  • Karta graficzna AMD Radeon R7 260x 2GB
  • 18GB pamięci RAM DDR 2
  • Procesor AMD FX-6350 Six-Core Processor 3.9 GHz
  • Płyta główna ASUS M5A99X EVO R2.0
  • System Microsoft Windows 10 64-bit

Jak czegoś nie napisałem to mówcie.

Link to post
Share on other sites

Jaki ocz dokładnie? Jeśli bardzo stary to może pora wymienić.

Sprzedaż procesora, płyty i gpu wchodzi w grę?

Części które idą na wymianę sprzedam, ocz technology (teraz to OCZ Storage Solutions) to firma produkująca płyty główne, zasilacze oraz dyski twarde, zasilacz został kupiony chyba w 2010 roku.

Link to post
Share on other sites

Nadal nie wiadomo co to za model OCZ - ale jak OCZ to jest w porządku i nie ma co go ruszać. Dla pewności zrób zdjęcie tabliczki znamionowej zasilacza.

Ram DDR2 masz?  8-)

Niestety mam RAM 4x4GB DDR2, ale chyba wymienię na 2x4GB DDR3.

A jeśli chodzi o zasilacz to jest chiński, ale nigdy z nim problemów nie było.

Zawsze mogę kupić nowy zasilacz, w końcu nie są drogie.

Niestety nie jestem w stanie zrobić zdjęcia.

Link to post
Share on other sites

Niby jak DDR2? Po 1 mobo nie obsługuje, a po 2 to FX z tego co wiem mają kontroler tylko DDR3.

No i się zdecyduj jaki to zasilacz czy chinol czy OCZ?

Przepraszam, byłem wczoraj zmęczony i zrobiłem z siebie idiotę. RAM mam DDR3.

A zasilacz to OCZ, ale nazwa modelu i inne rzeczy na zasilaczu są napisane po chińsku. Jeszcze raz przepraszam za moją pomyłkę. :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Spoko. 

A więc tak- sprzedajesz to co masz, postaraj się zorientować ile to warte, za to co będziesz miał szukasz i5 2xxx/3xxx, do tego tanie mobo h61 i r7 270/280. Trochę ciężko nam cokolwiek o zasilaczu stwierdzić, jest tam choć tabelka ile ma mocy na linii +12V ? 

Wszystko co podałem używane, ale na razie bez konkretnych funduszy trochę ciężko nam operować.

Link to post
Share on other sites

Spoko. 

A więc tak- sprzedajesz to co masz, postaraj się zorientować ile to warte, za to co będziesz miał szukasz i5 2xxx/3xxx, do tego tanie mobo h61 i r7 270/280. Trochę ciężko nam cokolwiek o zasilaczu stwierdzić, jest tam choć tabelka ile ma mocy na linii +12V ? 

Wszystko co podałem używane, ale na razie bez konkretnych funduszy trochę ciężko nam operować.

Ok tak zrobię, w tabelce pisze    |+12     |

                                                |18A     |

                                                |491,5W|

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...