Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. W najbliższym czasie planuję zakup jakiegoś pada. Czy opłaca się kupować tańsze zamienniki? Z tego co wiem to przy tanich padach często są problemy z kompatybilnością z wieloma grami. Czy są jakieś sprawdzone pady z tańszych firm które działają poprawnie czy lepiej od razu kupić od xboxa? Warto kupować pady bezprzewodowe?

Link to post
Share on other sites

Przerabiałem jakiś czas temu ten temat. Tańsze zamienniki to tańsze zamienniki... kup od razu porządnego pada i będziesz zadowolony. Ja kupiłem pady od 360 i jestem mega zadowolony. Do tego akumulatorki eneloop i nic tylko grać. Ostatni obiło mi się o uszy że jest już możliwość podłączenia do PC pada z XO.

Link to post
Share on other sites

Przerabiałem jakiś czas temu ten temat. Tańsze zamienniki to tańsze zamienniki... kup od razu porządnego pada i będziesz zadowolony. Ja kupiłem pady od 360 i jestem mega zadowolony. Do tego akumulatorki eneloop i nic tylko grać. Ostatni obiło mi się o uszy że jest już możliwość podłączenia do PC pada z XO.

Jest taka możliwość ale sam dongiel kosztuje chyba 100pln albo i więcej.

Link to post
Share on other sites

Również polecam pada od Xbox 360 i wiele gier obsługuje wyłącznie ten rodzaj kontrolera , koszt to około 100-150 zł z adapterem z "one" może i droższy ale może być bardziej przyszłościowy zależnie czy z 360 dalej będzie wspierany.  

Link to post
Share on other sites

Po wielu już przerobionych padach od Microshita XBOX 360, polecam 2x tańszego, Xeon Speedlink PRO SL6656-BK. Można go nabyć za 60-75zł, a jest równie trwały co od Microshita a dodatkowo nawet wygodniejszy fakt ten model jest tylko w wersji z kablem ale to w niczym nie przeszkadza bo kabel jest długi :) Pozdrawiam i polecam.

Link to post
Share on other sites

Jedyny i prawilny pad to ten od xboxa 360 :)

(pisze to gość który przez całe życie jedyne pady jakie użytkował to te od pegazusa)

 

Mam pada od xboxa już 2 lata, użytkuje go sporo i nigdy mnie nie zawiódł, wiele gier jest przystosowanych pod niego, więc po prostu odpalam gre i gram.

Link to post
Share on other sites

To samo jest na Xeox'ie (Xeon Speedlink PRO SL6556-BK), odpalasz i grasz  ;) Ja bym nie wychwalał tak oryginalnego pada od 360tki i już napisałem dlaczego a przerobiłem ich już kilkadziesiąt sztuk.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

z czystym sumieniem mogę polecić pad XBOX ONE z bezprzewodowym adapterem (koszt ok. 250 zł); ostatnio uszkodził mi się odbiornik do Logitecha F710 i musiałem kupić coś w zamian (F710 na gwarancji, czekam na nowy nanoodbiornik) 

 

pomimo, że F710 jest dobrym padem to po użyciu pada xboxa one jestem pod wrażeniem... i chyba kupię drugi

Link to post
Share on other sites
z czystym sumieniem mogę polecić pad XBOX ONE z bezprzewodowym adapterem (koszt ok. 250 zł); ostatnio uszkodził mi się odbiornik do Logitecha F710 i musiałem kupić coś w zamian (F710 na gwarancji, czekam na nowy nanoodbiornik)

 

pomimo, że F710 jest dobrym padem to po użyciu pada xboxa one jestem pod wrażeniem... i chyba kupię drugi

Duża różnica między f710 a XO? Bo moja f710 niedawno spadła mi ze schodów i nawet reanimacja nie pomogła... Rozleciała mi się praktycznie w rękach po upadku.

Link to post
Share on other sites

Posiadam x360 i x1. Oba na kabel (od x1 jest zwykłym padem do konsoli z dołączonym odpinanym kablem, 360 ma "na sztywno"). 

Jeśli chodzi o 360 to jest trwały bo kilka razy lądował na glebie po straconym golu w fifie ;) jak sie nim rusza to coś  w środku trzeszczy, ale nadal działa ;p

Obecnie moim "głównym" padem jest ten od x1, chyba głownie ze względu na czulsze analogi no i fajniejszy wygląd;

W przypadku obu padów minusem są słyszalne dźwięki niektórych przycisków, szczególnie bumperów (początkowo myślałem, że to wina konkretnych egzemplarzy, ale  oglądałem sporo filmików i też tak było).

Co do kabla to po namysle zrezygnowałem z bezprzewodowego egzemplarza. Kabel ma 2,5m, po podłączeniu do frontu komputera pozwala mi to siedzieć na łóżku, a w niektóre gry i tak siadam bliżej TV. Przy monitorze to kwestia uporządkowania kabla (wtedy nie rozwijałem całego).

Jeśli Twoje doświadczenie z padami jest słabe to w przypadku x1 problemem mogą być bumpery, które trzeba specyficznie wciskać, co przy ogarnianiu samej gry padem będzie dodatkowym utrudnieniem.

Jeśli jesteś zdecydowany na kabel/bezprzewodowy to brałbym tańszy (czyli raczej x360). Jeśli sie wahasz to x1 pozwoli na grę z kablem, a w przyszłości dokupienie adaptera, tylko wtedy pokryje to cenę 2 padów x360.

Pod win10 nie potrzebujesz instalować sterowników.

Link to post
Share on other sites

Tommy pisał, że takie aukcje są jak najbardziej prawdziwe i pady oryginalne nie podróby, bo nie da się do PS4, Xone i x360 zrobić podróbki bo jest jakieś zabezpieczenie/szyfrowanie :P więc można hajsu zaoszczędzić :D wtedy pad taniej wychodzi niż sam adapter pod PC :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...