Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

"Jeden z instalatorów tego urządzenia..." Windows 10

sterowniki windows 10 instalator drivers problem sterownik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Alcest

Alcest
  • Bywalec

• 79 postów

Napisano 20 styczeń 2016 - 00:30

Taki komunikat "Jeden z instalatorów tego urządzenia nie może w tej chwili wykonać instalacji." pojawia mi się przy każdym urządzeniu z wykrzyknikiem w Menadżerze urządzeń podczas próby zainstalowania sterownika.

Na początku myślałem że coś jest nie tak z moim tabletem, ponieważ problem pojawił się po podłączeniu go do komputera przez USB i wyborze komunikacji z komputerem (tryb MTP). Dziś jednak instalacja nowych sterowników Intela rozwiała moją teorie, bo identyczny problem pojawia się przy próbie zaktualizowania sterownika audio od HDMI.

Szukając w necie natrafiłem się na wątki sugerujące że wgranie tej poprawki "KB3010081" rozwiązuje problem. Niestety nie.

Macie jakieś sugestie jak rozwiązać ten problem?

Może screen pomoże komuś...

2enulv5.png

• 0

| CPU: i7 4770k | MOBO: ASRock Z87 Extreme4 | GPU: nVidia 1060 Palit JetStream 6GB + HD4600 | RAM: 4x4GB 1600Mhz DDR3  |

| OBUDOWA: Brutus BT-410 Pure Black | HD: SSD Samsung 850 EVO + HDD WD 1TB | PSU: XFX Pro Series 550W |

#2 maxowski

maxowski
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 23 lipiec 2017 - 07:13

Witaj

Czy udało Ci się rozwiązać problem? Natrafiłem na podobny i reinstalacja driverów nie przynosi skutku.

Pozdrawiam

m.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sterowniki, windows, 10, instalator, drivers, problem, sterownik

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych