Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, zakupiłem parę dni temu słuchawki AKG K550 i chciałbym się poradzić jaki dokupić do nich DAC lub Kartę Muzyczną. Chciałbym uzyskać jak najlepszy dźwięk z nich. Przerzuciłem się na nie z Philips SHE3590BK *które jak najbardziej polecam*. Na początku porównywałem dźwięk z muzyki na youtube różnica nie była wielka lecz można było wyczuć, że z AKG dźwięk który się wydobywa jest bardziej miękki i milszy dla ucha, lecz mnie to nie usatysfakcjonowało, bo przecież jak słuchawki za 20 zł były tak bliskie dźwięku ze słuchawek za prawie tysiąc?! Zacząłem trochę czytać i pobrałem Winampa i słuchałem muzyki we flacu i tu już mogłem dostrzec różnicę nieco większą. Wielu ludzi pisało, że obowiązkowo muszę się zaopatrzyć w jakąś kartę muzyczną lub daca. Dlatego właśnie piszę w tej sprawie czy moglibyście polecić co by było lepsze dac czy karta i jeszcze bym poprosił o wypisanie kilku produktów w różnych cenach w zakresie od 100-700zł. Słuchawek ogólnie używam do gier, rozmów i oczywiście cały czas leci z nich muzyka, różna więc nie podam gatunku. 


Link to post
Share on other sites

Z czego grają obecnie, podaj wszystkie źródła (komputer, telefon, odtwarzacz).

 

K550 mają to do siebie że nie potrzeba do nich super toru, one grają świetnie z prawie wszystkiego.

 

Ja mam seryjnie problem ze skalowaniem tych słuchawek, bo grają prawie tak samo że wszystkiego w co je wepnę.

 

Są wręcz idealne dla kogoś kto nie chce się bawić w audio za duże pieniądze a chce mieć dobry dźwięk.

 

Nawet z kontrolera PS4 dobrze wszystko słychać. Taka ich magia :)

Link to post
Share on other sites

Trzeba też poczekać aż się trochę wygrzeją. Zostaw je włączone na kilkanaście godzin i już powinieneś poczuć różnicę. Ja na początku po wyjęciu z pudełka właśnie też miałem wrażenie jakby grały jak słuchawki za 20zł :)

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Z czego grają obecnie, podaj wszystkie źródła (komputer, telefon, odtwarzacz).

 

K550 mają to do siebie że nie potrzeba do nich super toru, one grają świetnie z prawie wszystkiego.

 

Ja mam seryjnie problem ze skalowaniem tych słuchawek, bo grają prawie tak samo że wszystkiego w co je wepnę.

 

Są wręcz idealne dla kogoś kto nie chce się bawić w audio za duże pieniądze a chce mieć dobry dźwięk.

 

Nawet z kontrolera PS4 dobrze wszystko słychać. Taka ich magia :)

Chyba trochę przesadzasz :D.

Specjalnie przed chwilą podpiąłem je do zintegry i telefonu, jest spora różnica.

 

 

Wszystko zależy, jakie brzmienie chcesz uzyskać.

Jeśli chcesz na USB, to za 700zł możesz kupić dość ciepłe Aune T1 i bawić się z lampami, Topping D3, dość neutralnie brzmiący, nieco większy tor jak np. ZENek (można dostać takiego na mp3store, czasem na allegro) + SMSL sanksrit.

Gdzieś czytałem, że FiiO E18 dobrze zgrywa się z K550.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...