Skocz do zawartości

Zasilacz do GTX 960 MAX.350ZŁ


Recommended Posts

Kurde szkoda że w komputroniku są droższe, bo ogólnie jestem z Kalisza i wolałbym kupić w sklepie z Kalisza, Proline trochę ostatnio mnie zaszokował i postanowiłem już tam nigdy nie kupować, a tak to jeszcze w Kaliszu są jeszcze sklepy.
 ew. morele bo tanio ale dużo osób ma problemy z ich częściami . http://www.morele.net/zasilacz-xfx-ts-550w-80-gold-2xpeg-120mm-single-rail-p1-550g-ts3x-633321/modularny i tani brać?


Kurde szkoda że w komputroniku są droższe, bo ogólnie jestem z Kalisza i wolałbym kupić w sklepie z Kalisza, Proline trochę ostatnio mnie zaszokował i postanowiłem już tam nigdy nie kupować, a tak to jeszcze w Kaliszu są jeszcze sklepy.
 ew. morele bo tanio ale dużo osób ma problemy z ich częściami . http://www.morele.net/zasilacz-xfx-ts-550w-80-gold-2xpeg-120mm-single-rail-p1-550g-ts3x-633321/modularny i tani brać?

komputronik, Softon, enter, i proline

Link to post
Share on other sites

 

 

, Proline trochę ostatnio mnie zaszokował i postanowiłem już tam nigdy nie kupować,
 Co dokładnie zrobili ? Kupowałem u nich płytę. 

 

morele bo tanio ale dużo osób ma problemy z ich częściami

Dużo kupuje z moreli, o ile czasem są problemy, to zwykle nie robią większych problemów z serwisem ( no może ostatnio z 2x Thermalright TR-TY147A się zawiodłem, ale tak to nie )  . 
Link to post
Share on other sites

 Co dokładnie zrobili ? Kupowałem u nich płytę.

Kupiłem u nich myszkę sensor po 1,5 roku się zepsuł i gdy zaniosłem na reklamacje to czekałem 2 tygodnie po czym oddali mi tą samą myszkę z tym samym błędem więc zaniosłem po raz drugi myszkę na reklamacje po czym czekałem znowu dwa tygodnie oddali mi znowu tą myszkę z wymienionym kablem, błąd nie został naprawiony. Więc skusiłem się zanieść myszkę po raz kolejny mówiąc że chce zwrot pieniędzy a Proline oddało mi nową myszkę a przez to gwarancji zostało mi 3,5 miesiąca więc mało osób było zainteresowanym oto tym sprzętem. Mój kolega kupił płytę wszystko dobrze, ładnie a miesiąc po gwarancji płyta się spaliła, zaś inny kolega kupił płytę główną z złamaną częścią którą odpowiadała za większą przyczepność karty graficznej po czym powiedzieli że to on zrobił.

A z morele dużo osób miało problem z kartą graficzną, wygiętymi obudowami i wgl.

Link to post
Share on other sites
kolega kupił płytę główną z złamaną częścią którą odpowiadała za większą przyczepność karty graficznej po czym powiedzieli że to on zrobił.

 

 

W tym przypadku dało się wywalczyć zwrot pieniędzy lub naprawę ( wystarczy znać swoje prawa ) , z morele też czasem trzeba ostro, np napisać pismo z ustawy, a później do sądu, jakby się migali :D

 

 

 

Mój kolega kupił płytę wszystko dobrze, ładnie a miesiąc po gwarancji płyta się spaliła

To nie wina sklepu  

Ja jak będzie mi się chciało to napiszę im z ustawy pisemko odnośnie moich wentylatorków i się po przepycham , tragicznie nie jest, no ale...  ( od 0:25) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hDEX03ZTnAY

 

 

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...