Skocz do zawartości

VE MONK - sprzedaż otwarta!


Recommended Posts

Sprzedaż genialnych pchełek VE MONK przestała mieć charakter elitarny i teraz każdy może dla siebie sztukę zakupić :D Tym samym odpuszczam zbiorowe zamówienie z mojej strony, bo ode mnie cena słuchawek byłaby wyższa o wysyłkę do Was i pewnie jakieś drobne dla mnie na piwo :D

 

http://www.aliexpress.com/item/Venture-Electronic-VE-MONK-earbud-earphone/32417311324.html?spm=2114.01020208.3.33.ZHwG6b&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201644_1_10001_10002_10005_301_10006_10003_10004_62_9999_61,searchweb201560_6,searchweb1451318400_6151

 

Szczerze polecam! Brać póki są! Oferowana przez te pchełki jakość nagina prawa fizyki :D

Edytowane przez FeX
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Mam już wysłane,no jestem ciekaw jak to zagra.Jak będzie bardzo dobrze skuszę się na te droższe.

 

Mówisz o VE ZEN, ASURA, DUKE?

 

VE MONK jak na pchełki za 5$ są świetne, grają z telefonu, ze wszystkiego w sumie.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

To że chwalisz Fex oznacza że muszą być dobre, więc postanowiłem je kupić. :)
Będzie to jednak mój pierwszy zakup na ali, więc może ktoś mi powiedzieć o co chodzi z tą przesyłką za 5$, a 8$, z tego co wyczytałem z opisu producenta to bardziej mi się opłaca wziąźć tą za 5$, ale wole spytać dla pewności :)

Link to post
Share on other sites

Wszystko jest w opisie. Te za 8$ i tak zostaną zmienione na 5$ po wiadomości do sprzedawcy.

 

Ja wybierałem opcję za 8$, bo to wysyłka szybszą opcją HK Post czy też China Post. Cena i tak została zmieniona na te prawidłową podaną w tabelce.


VE MONK nie są może najlepszymi słuchawkami jakich słuchałem, ale biorąc pod uwagę to co prezentują oraz ich cenę to podchodząc kompleksowo do ich oceny są niesamowicie opłacalnym zakupem.

Link to post
Share on other sites
Po pierwsze porównujesz pchełki do doków. Koncepcyjnie są to zupełnie różne słuchawki i oferują zupełnie coś innego. Nie jestem w stanie powiedzieć, które lepsze, bo nie słuchałem EP81. Jedno co wiem (fizyki nie oszukasz), to na pewno będzie różnica w najniższych częstotliwościach, bo pchełki z racji słabszej izolacji będą oferować dość okrojony zakres subbasu. Dla miłośników ostrego łomotania VE MONKI mogą być niewystarczające, ale dla ludzi oczekujących przyjemnego odsłuchu na dobrym poziomie to VE MONK w kategorii pchełek są naprawdę na wysokim poziomie.
 
Po drugie, jeśli kupujesz słuchawki wyglądem, to po co pytasz o ich jakość dźwięku? Fakt, że VE MONK wyglądają bardzo zwyczajnie dla mnie nie ma żadnego znaczenia, bo nie tego szukam w słuchawkach.

Fakt, że ja polecam te słuchawki nie oznacza, że każdemu się one spodobają, nie mogę dać takiej gwarancji nikomu. Takie polecanie polega na zaufaniu do mojej osoby, do mojej wiedzy, czy doświadczenia. Chodzi też o przekonanie, że jednak nie jestem głuchy i potrafię dobre słuchawki rozpoznać. Przekazałem jedynie informację o moim subiektywnym odbiorze słuchawek, które w mojej ocenie są świetne, a do tego kosztują 7-9$ z przesyłką.

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z moich ściąganych 10 par okazało się, że mam jeszcze wolne 2 pary VE MONKów. Jeśli ktoś chce to pisać PW.


Dobra VE MONKI u mnie. Wszystkie sprawdzone (na moich piankach, żeby nie było), powtarzalność dźwięku, jak na chińczyki za te kilka $ to znakomita. Siedzę przy lapku i słucham z fona tych cudeniek, a niby obok takie sprzęta leżą...

 

Super słuchawki jednym słowem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...